Prawidłowy odpływ wody z umywalki czy prysznica to jeden z ważniejszych elementów wpływających na komfort korzystania z łazienki. Nie zawsze zwracamy na nie uwagę, ale jeśli planujesz kabinę bezpośrednio na płytkach, to koniecznie musisz zadbać o odpowiedni odpływ liniowy.

Odpływ liniowy Viega – funkcjonalność i design

Zadaniem odpływu liniowego jest sprawne odprowadzanie wody z kabiny typy walk-in lub innej, w której podłogą prysznica jest posadzka. Bez wątpienia jego funkcjonalność ma tutaj priorytetowe znaczenie, ale niemal każdy przyszły użytkownik łazienki chciałby, żeby odpływ był również ładny i nie psuł aranżacji wnętrza łazienki. Jeśli wybierzesz odpływa liniowy Viega to możesz być pewny, że spełni on obie te funkcje doskonale.

W naszym sklepie znajdziesz odpływy prysznicowe liniowe podłogowe i ścienne. Są delikatne, niemal niewidoczne, dzięki czemu doskonale pasują do nowoczesnych minimalistycznych wnętrz. Ich zewnętrzna część cieszy oko, a wewnętrzna odpowiada za sprawne odprowadzanie wody z kabiny. Dzięki nim nie musisz się martwić, że woda zbierze się na posadzce.

Viega – syfon do zadań specjalnych

Viega to znany i ceniony producent syfonów i odpływów, którego produkty od lat spełniają ważną funkcję w łazienkach. Dobry syfon musi być szczelny i tak skonstruowany, by szybko odprowadzać wodę w umywalki, zlewu czy wanny, a jednocześnie nie wypuszczać nieprzyjemnych zapachów z kanalizacji. Syfony Viega doskonale spełniają obie te funkcje.

Znajdziesz u nas syfony do umywalki, zlewozmywaka, wanny i prysznica. Jeśli syfon będzie widoczny, to wybierz model chromowany, jeśli nie, to plastikowy. Oba będą odpowiednio działać, czyli będą sprawnie odprowadzać wodę.

Jeśli szukasz odpływu liniowego do swojego prysznica lub marzysz o tym, by w końcu zapomnieć o kłopotach z odpływem w umywalce, to przejrzyj ofertę syfonów i odpływów marki Viega. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz produkt odpowiedni dla siebie, więc nie wahaj się dłużej, lecz zamów syfon już teraz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium