Baterie bidetowe

Bidety cieszą się coraz częstszym zainteresowaniem w naszym kraju. Ich niezbędnym wyposażeniem jest odpowiednia bateria bidetowa. Powinna ona być elementem spójnym z pozostałą armaturą łazienkową. Baterie bidetowe różnią się między innymi pod względem sposobu montażu. W naszej ofercie występują baterie bidetowe podtynkowe jak i natynkowe. Dużym zainteresowaniem cieszą się również tak zwane bidetki, dające większy komfort i swobodę użytkowania, oraz baterie bidetowe z wyciąganą wylewką. 

Rodzaje i właściwości baterii bidetowych:

- bateria bidetowa podtynkowa
- bateria bidetowa ścienna
- bateria bidetowa natynkowa

Baterie bidetowe występują w różnych wariantach. Podzielić je można między innymi ze względu na rodzaj wylewki, sposób instalacji czy materiał i kolor wykończenia. Dobra bateria bidetowa musi łączyć w sobie użytkowość, jak i design. Z jednej strony powinna wywiązywać się ze swojej roli w taki sposób, aby zapewnić użytkownikowi pełen komfort. Z drugiej jej wygląd musi pasować do stylu urządzenia łazienki. W zależności od designu pozostałych elementów armatury należy więc zdecydować się na błyszczące bądź matowe wykończenie.

Baterie bidetowe natynkowe to klasyczne modele, których całość pozostaje widoczna dla oka. Baterie bidetowe podtynkowe to z kolei bardziej nowoczesne rozwiązanie, pozwalające na ukrycie większości elementów w ścianie. Na widoku pozostaje tylko wylewka i uchwyt. Zdecydowana większość produktów w naszej ofercie to jednak najbardziej popularne w tym przypadku bidetowe baterie stojące. Sklep Topsanit udostępnia je w wielu oryginalnych wariantach.

Baterie bidetowe znanych producentów – Hansgrohe, Kohlman, Paffoni, Kludi, Steinberg

W naszym asortymencie znaleźć można baterie bidetowe czołowych europejskich producentów armatury łazienkowej. Na uwagę zasługują przede wszystkim niemieckie marki Hansgrohe i Steinberg. Solidna konstrukcja ich produktów przekłada się na bezawaryjność i maksymalną funkcjonalność armatury. Nie inaczej jest z bateriami bidetowymi Paffoni. Ta włoska firma to gwarancja idealnego balansu pomiędzy użytkowością a designem. Ugruntowaną pozycją na rynku cieszy się także Kludi, a coraz większą popularność zdobywa Kohlman. Ci i wielu innych producentów zaopatrujących nasz sklep to gwarancja najwyższej jakości produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium