Producenci

Baterie natryskowe łazienkowe

Baterie natryskowe to rozwiązanie stosowane przy kabinach prysznicowych. Na rynku dostępne są baterie prysznicowe podtynkowe i natynkowe. Najbardziej popularne są baterie ścienne, których ewentualna wymiana nie wiąże się z ingerencją w stałe elementy łazienki. Po wyborze odpowiedniej baterii prysznicowej należy zastanowić się nad niezbędnymi dodatkami i akcesoriami, takimi jak: elementy montażowe do baterii podtynkowych, słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy, zestaw natryskowy z deszczownicą lub bez. W naszej ofercie znajdziesz również gotowe baterie prysznicowe wraz z niezbędnymi akcesoriami (w tym z pełnym zestawem natryskowym).

Różne rodzaje baterii natryskowych

- bateria prysznicowa z termostatem

- bateria natryskowa natynkowa

- bateria natryskowa podtynkowa

- bateria natryskowa ścienna

- bateria natryskowa czasowa

Baterie prysznicowe występują wyłącznie w postaci modeli ściennych. Można jednak wybierać pomiędzy natryskowymi bateriami natynkowymi i podtynkowymi. Te pierwsze stanowią klasyczne rozwiązanie, znane z większości polskich łazienek. Te drugie natomiast cieszą się coraz większą popularnością, oferując minimalistyczny design i innowacyjne podejście do wystroju łazienki. Charakterystyczne jest dla nich ukrycie całego korpusu baterii w ścianie, podczas gdy jedynym elementem widocznym na zewnątrz pozostaje uchwyt.

Wśród baterii prysznicowych można wyróżnić także baterie prysznicowe z termostatem oraz czasowe. Te pierwsze posiadają wbudowany termostat, co pozwala na automatyczne ustawianie temperatury wody. Nie trzeba jej ręcznie regulować za każdym razem, gdyż w parę sekund bateria sama ustawia żądaną przez użytkownika temperaturę. Baterie czasowe to z kolei ekonomiczne rozwiązanie, pozwalające uruchomić strumień wody na określony czas. Często wykorzystuje się je w łazienkach publicznych – na przykład na basenach.

Baterie natryskowe od renomowanych producentów – Hansgrohe, Paffoni, Kohlman, Steinberg, Valvex

W ofercie sklepu Topsanit znaleźć można baterie do prysznica najlepszych europejskich producentów. Najwięcej modeli dostarcza nam firma Steinberg, dowodząca, że nie ma żadnej przesady w stwierdzeniu „niemiecka precyzja”. Podobne walory należy przypisać produktom Hansgrohe. Silną pozycją na europejskim rynku cieszy się również włoska firma Paffoni, zaopatrująca nasz sklep w designerskie baterie prysznicowe. Wśród producentów oferujących najbogatszy wybór baterii w Topsanit wymienić należy także legendarną polską firmę Valvex, a także docenianą markę Kohlman.

Bateria pod prysznic - czym kierować się przy wyborze?

Bateria prysznicowa to bardzo istotny element wyposażenia łazienki. Powinna być nie tylko funkcjonalna i dopasowana do potrzeb wszystkich domowników, ale również estetyczna. W nowoczesnych wnętrzach liczy się każdy detal. Dobrze dobrana armatura łazienkowa jest równie ważna jak spójny wzór na kafelkach czy dopasowane do siebie meble łazienkowe. W naszym sklepie internetowym znajdziesz setki różnych produktów, dzięki  którym z łatwością urządzisz stylowe i funkcjonalne wnętrze. Bateria prysznicowa może być jednouchwytowa lub dwuuchwytowa. Na stylistykę wnętrza niewątpliwe wpływa także jej kolor. Chrom, biel i czerń - to najpopularniejsze wybory wśród produktów z kategorii "armatura łazienkowa". Dużą popularność zyskuje również bateria do prysznica w kolorze różowego złota. Taki kolor idealnie sprawdzi się w nowoczesnych łazienkach, między innymi urządzonych w stylu loftowym i glamour.

Prysznic z termostatem - czy warto?

Kolejną kwestią, jaką warto przemyśleć przy zakupie baterii prysznicowej, to opcja z termostatem. Bateria prysznicowa z termostatem ma całe mnóstwo zalet. Przede wszystkim gwarantuje, że ustawiona przez Ciebie temperatura wody będzie stała przez cały czas kąpieli. Nie grozi Ci więc nagłe oblanie zimną wodą pod wpływem zmiany ciśnienia lub wręcz przeciwnie - poparzenie gorącym strumieniem. Bateria prysznicowa termostatyczna to komfort i bezpieczeństwo. Takiej wygody nie zagwarantuje Ci klasyczna bateria dwuuchwytowa ani nawet jednouchwytowa. Praktycznie jedyną wadą armatury z termostatem jest cena (wyższa niż w przypadku klasycznej baterii). Jednak jej szeroka dostępność i nieporównywalny komfort kąpieli sprawiają, że termostat ma coraz więcej zwolenników.

Bateria do kabiny prysznicowej - z zestawem czy bez?

Nasz sklep internetowy wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów. Jeśli nie chcesz samodzielnie komponować wyposażenia niezbędnego pod prysznic, możesz skorzystać z przygotowanej przez nas oferty. W sklepie Topsanit kupisz baterie z gotowym zestawem natryskowym. Taki zestaw składa się zazwyczaj z następujących elementów: wąż natryskowy, rączka natryskowa, uchwyt punktowy do rączki natryskowej, bateria, przyłącze i uszczelki. Wysoka dostępność produktów, ich atrakcyjna cena i niebanalny design sprawiają, że z łatwością dopasujesz baterie prysznicowe z zestawem natryskowym do swoich potrzeb i oczekiwań.

Najlepsze produkty do wyposażenia łazienki - tylko w Topsanit!

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroką ofertę baterii prysznicowych - z zestawem natryskowym lub bez. Współpracujemy ze znanymi producentami, aby dostarczać naszym klientom najlepsze baterie prysznicowe. Grohe, Kohlman, Ferro, Velvex - to tylko niektóre z wielu marek, które dbają o niebanalny design i najlepszy rodzaj materiałów wykorzystywanych do produkcji akcesoriów łazienkowych. Przypominamy, że szczegółowe informacje o towarach dostępne są w ich opisach. Znajdziesz tam parametry takie jak rodzaj produktu, kolor, dostępność, cena i przeznaczenie towaru. Zapraszamy na zakupy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium