Urządzając swoją łazienkę bez wątpienia w pewnym momencie dochodzisz do etapu, w którym musisz wybrać umywalkę. W pierwszym momencie może Ci się to wydawać trudne, bo oferta rynkowa jest bardzo szeroka. Jednocześnie musisz jednak pamiętać, że jeśli masz pewne kryteria proces wyboru może być zdecydowanie prostszy. Przyjrzyj się zatem ofercie umywalek owalnych i wybierz tę, która podoba Ci się najbardziej.

Umywalki nablatowe

Umywalki owalne najczęściej są przeznaczone do montażu na blacie. Nic w tym dziwnego, bo dopiero wtedy ich elegancki kształt jest ładnie wyeksponowany i umywalka taka, oprócz tego, że spełnia swoją funkcję, ma również duże walory estetyczne. Można się nawet pokusić o stwierdzenie, że designerska umywalka może grać pierwsze skrzypce w łazience, w której pozostałe elementy niczym się nie wyróżniają. Jest to zatem doskonały sposób na to, by łazienka nabrała charakteru.

Umywalki nablatowe to również doskonałe rozwiązanie praktyczne. Blat pod umywalką świetnie się nadaje do tego, by odłożyć na niego mydło czy inne akcesoria kosmetyczne. Jeszcze lepiej, gdy pod blatem znajduje się szafka, w której można schować jeszcze więcej przydatnych w łazience kosmetyków. Taki wybór tylko potwierdza, że dobry design to nie tylko świetny wygląd, ale również wysoka funkcjonalność.

Umywalki znanych producentów

W naszym sklepie znajdziesz umywalki znanego włoskiego producenta ceramiki Artceram. Ponad 50 lat tradycji w produkcji ceramiki, przy jednoczesnym stałym podążaniu za trendami sprawia, że umywalki Artceram są świetnej jakości i mają kształty zgodne ze współczesnym wzornictwem. Nie ograniczamy się jednak do zagranicznych producentów. Znajdziesz u nas również polskie umywalki Rea. Firma ta, choć młoda na tle wspomnianego Artceram, to jednak cieszy się już zasłużoną renomą ze względu na jakość, którą oferuje. Zobacz, jakie umywalki proponujemy i wybierz taką, która najbardziej wpisuje się w Twoją koncepcję urządzenia łazienki.

  • promocja
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium