Producenci

Umywalki owalne

Urządzając swoją łazienkę bez wątpienia w pewnym momencie dochodzisz do etapu, w którym musisz wybrać umywalkę. W pierwszym momencie może Ci się to wydawać trudne, bo oferta rynkowa jest bardzo szeroka. Jednocześnie musisz jednak pamiętać, że jeśli posługujesz się ustalonymi kryteriami, proces wyboru może być zdecydowanie prostszy. Przyjrzyj się zatem ofercie umywalek owalnych nablatowych i podblatowych i wybierz model, który podoba Ci się najbardziej!

 

Nablatowe umywalki owalne

Umywalki owalne najczęściej są przeznaczone do montażu na blacie. Nic w tym dziwnego. Dopiero wtedy ich elegancki kształt jest ładnie wyeksponowany i taka umywalka nie tylko spełnia swoją funkcję, ale posiada również walor estetyczny. Można się nawet pokusić o stwierdzenie, że designerska okrągła umywalka może grać w łazience pierwsze skrzypce, o ile oczywiście pozostałe elementy specjalnie się nie wyróżniają. Ten element armatury może być zatem doskonałym sposób na to, by łazienka nabrała charakteru.

 

Umywalka nablatowa owalna jako praktyczne rozwiązanie

Blat pod umywalką świetnie nadaje się do tego, by odłożyć na niego mydło czy inny kosmetyk. Jeszcze lepiej, gdy pod nim znajduje się szafka szafka podumywalkowa, w której można schować jeszcze więcej przydatnych w łazience rzeczy. Taki wybór tylko potwierdza, że dobry design to nie tylko świetny wygląd, ale również wysoka funkcjonalność.

 

Umywalki owalne znanych producentów

W naszym sklepie znajdziesz okrągłe umywalki znanej włoskiej producenta Artceram. Ponad 50 lat tradycji produkcji ceramiki, przy jednoczesnym stałym podążaniu za trendami sprawia, że umywalki Artceram są świetnej jakości, a ich kształty są zgodne ze standardami współczesnego wzornictwa. Nie ograniczamy się jednak do zagranicznych marek. Znajdziesz u nas również polskie produkty Rea. Firma ta, choć młoda na tle wspomnianego Artceram, cieszy się jednak zasłużoną renomą. Zobacz, jakie umywalki w kształcie koła (nablatowe i podblatowe) proponujemy i wybierz taką, która najbardziej wpisuje się w Twoją koncepcję urządzenia łazienki!

Umywalki owalne

  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium