Producenci

Wanna wolnostojąca przyścienna

Wanna wolnostojąca przyścienna

Nowoczesna wanna wolnostojąca pasująca do każdego wnętrza. Przyścienna wanna to rodzaj wanny wolnostojącej cechujący się jednym bokiem idealnie równym, pozwalającym licować wannę ze ścianą. Konstrukcja taka pozwala na ograniczenie miejsca w łazience poprzez dosunięcie wanny jednym bokiem do ściany. 

Przyścienna wanna wolnostojąca to rozwiązanie dedykowane dla tych, którzy cenią estetykę wanny wolnostojącej, przy jednoczesnym zachowaniu praktycznej strony użytkowania. Wanna przyścienna występuję w wielu wymiarach szerokości: 

Wanna przyścienna 140 cm

Ta mała wanna przyścienna pasuję do naprawdę małych łazienek. Na uwagę zasługuję wanna dosuwana do ściany Massi Wall 140. Wanna charakteryzuję się kompaktową, zaobloną konstrukcją. Występuję w wersjach z i bez przelewu. 

Wanna przyścienna 150 cm

W wymiarze 150 wybór jest zdecydowanie większy. Wanny przyścienne 150 cm występują w wersjach narożnych oraz klasycznych symetrycznych z każdej strony. Ciekawą propozycją może okazać się wanna wolnostojąca z czarnym wykończeniem Corsan Mono. Wanna Mono występuję również w opcji ze złotymi akcentami. Stosunkowo nową propozycją jest oferta polskiej firmy AD. Wanny Ad cechuję idealnie gładka struktura i idealnie biały kolor. Wanna Gauli występuję również w innych wymiarach niż 150 cm. 

Wanna przyścienna 160 cm 


160 cm wanny wolnostojącej gwarantuję pełną swobodę, nawet dla wysokich osób. Wanny przyścienne 160 cm występują w różnych kształtach, Wanny owalne takie jakie Corsan Mono, AD wanna Gauli czy też Corsan Intero to najbardziej popularne rozwiązanie. 

Wanna przyścienna 170 cm

170cm to zdecydowanie najbardziej popularny i poszukiwana szerokość wanny wolnostojącej przyściennej. Wanny w tym wymiarze cechuję duży komfort i szerokie wnętrze. Należy jednak pamiętać, że osoby o wzroście około 160 cm mogą odczuwać dyskomfort z uwagi na długość dna. Topsanit.pl oferuję wannę wolnostojącą narożną oraz klasyczną przyścienną wannę wolnostojącą. Ciekawą propozycją jest wanna wolnostojąca Cersanit Crea. 

Podczas wyboru wanny przyściennej należy się zastanowić nad rozwiązaniem z tak zwaną półką. Rozwiązanie konstrukcyjne polegające na poszerzeniu rantu przyściennego, tak by pełnił funkcję praktycznej półki na art. kąpielowe lub służył jako podstawa montażu baterii wannowej otworowej. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium