Producenci

Nowoczesne grzejniki łazienkowe

Rodzaje grzejników do łazienki:

- grzejniki łazienkowe drabinkowe
- grzejniki łazienkowe elektryczne
- grzejniki łazienkowe dekoracyjne
- grzejniki łazienkowe poziome
- grzejniki łazienkowe elektryczne energooszczędne
- grzejniki łazienkowe chromowane
- grzejniki łazienkowe ozdobne
- grzejniki łazienkowe elektryczne z termostatem
- grzejniki łazienkowe pionowe
- grzejniki łazienkowe z grzałką elektryczną
- grzejniki łazienkowe drabinkowe poziome
- grzejnik łazienkowy aluminiowe
- grzejniki łazienkowe drabinkowe elektryczne
- grzejniki łazienkowe z bocznym podłączeniem

Wymiary grzejników łazienkowych:

- grzejnik łazienkowy 30 cm
- grzejniki łazienkowe 40 cm
- grzejnik łazienkowy 50 cm
- grzejnik łazienkowy 20 cm
- grzejnik łazienkowy 50 x 100
- grzejnik łazienkowy 100x50
- grzejnik łazienkowy 120x50
- grzejnik łazienkowy 120x60

Designerskie grzejniki łazienkowe

Wybór grzejników do nowoczesnej łazienki zależy nie tylko od tego, jakie mają walory użytkowe, ale również na tym, jak wyglądają. W nowoczesnej łazience znaczenie ma bowiem nie tylko funkcjonalność, ale i dobry design. Wszystkie elementy aranżacji powinny do siebie pasować, co pozwala stworzyć spójne wnętrze, w którym możemy się poczuć zrelaksowani niczym w najlepszym SPA.

Wychodząc naprzeciw takim potrzebom producenci proponują nowoczesne grzejniki łazienkowe zaprojektowane zgodnie z najlepszymi trendami w designie. W naszym sklepie znajdziesz między innymi grzejniki minimalistyczne, w których prostota formy jest najlepszym wyznacznikiem ich nowoczesności. Możemy również zdecydować się na grzejniki o nietypowych kształtach, których wygląd na pewno nie pozostanie niezauważony.

Jakie grzejniki do nowoczesnej łazienki

Poszukując grzejnika idealnego do własnej łazienki należy zatem spojrzeć na to, w jakim stylu chcemy ją urządzić, jaki rozmiar ma mieć grzejnik i w jaki sposób może zostać podłączony. Te trzy cechy pozwolą nam bardzo zawęzić liczbę modeli do wyboru i oddzielić te, które w naszej łazience się nie sprawdzą.

Jeśli łazienka jest jeszcze na etapie planowania, to mamy największy wpływ na to, gdzie grzejnik zostanie umieszczony i dzięki temu nasz wybór będzie większy. Jeśli jednak chcemy podłączyć grzejnik łazienkowy do istniejącej już instalacji, to wówczas musimy zmierzyć, ile miejsca mamy na to, by grzejnik się zmieścił.

Warto pamiętać, że rozmiar i wielkość grzejnika ma wpływ nie tylko na wygląd łazienki, bo niedopasowany rozmiarem grzejnik rzuca się w oczy i na pewno nie dodaje aranżacji uroku, ale również na jego funkcjonalność. Jeśli powiesimy grzejnik zbyt wysoko, to korzystanie z niego nie będzie wygodne. Jeśli będzie zbyt blisko kabiny czy umywalki, to może utrudniać wygodne dojście do kabiny czy mycie rąk przy umywalce.

Znając wymiary grzejnika, który możemy zainstalować, możemy wybrać designerski grzejnik łazienkowy albo tradycyjny ręcznikowiec. Wybór należy do Ciebie.

Grzejniki łazienkowe już od dawna są nie tylko elementem użytkowym w łazience, ale również sposobem na to, by dodać charakteru jej wnętrzu i podkreślić jej niepowtarzalny styl. To jeden z powodów, dla których grzejniki łazienkowe ozdobne stają się coraz bardziej popularne, wypierając stopniowo zwyczajne grzejniki łazienkowe drabinkowe. I choć są one konstruowane w bardzo podobny sposób, to jednak znacząco się różnią wyglądem od pierwszych grzejników łazienkowych, które pojawiły się na rynku kilkanaście lat temu.

Grzejniki łazienkowe dekoracyjne w atrakcyjnych cenach

Większość dostępnych kaloryferów łazienkowych to grzejniki łazienkowe poziome, które często służą również jako wieszak na ręczniki. Ich zaletą jest to, że przy okazji suszą i grzeją ręczniki, dzięki czemu możemy się wycierać w ręczniki suche i cieplutkie. Dzięki różnorodności wzorów i kolorów możemy postawić na grzejniki łazienkowe chromowane lub w jednym z wielu innych kolorów. Niektórzy producenci oferują szeroką paletę barw do wyboru, co pozwala dopasować kolor grzejnika do kolorów używanych przy aranżacji łazienki. Mamy do wyboru grzejniki łazienkowe z bocznym podłączeniem, dolnym lub centralnym, dzięki czemu łazienkowe grzejniki aluminiowe pasują do wszystkich rodzajów podłączeń.

Niektórzy jednak wybierają grzejniki łazienkowe pionowe, które prezentują się niezwykle intrygująco. Co prawda nie są tak praktyczne jak grzejniki łazienkowe drabinkowe poziome, ale ich wygląd ma czasem zdecydowanie większe znaczenie.

Grzejniki łazienkowe elektryczne

Warto pamiętać, że grzejniki łazienkowe mogą być podłączone do instalacji centralnego ogrzewania, ale mogą być również zasilane energią elektryczną. W tej roli świetnie sprawdzają się grzejniki łazienkowe z grzałką elektryczną, którą możemy włączać wtedy, gdy nie trwa jeszcze sezon grzewczy. Na uwagę zasługują również grzejniki łazienkowe elektryczne energooszczędne, które możemy zainstalować nawet w łazienkach, w których nie ma instalacji centralnego ogrzewania, bo np. są ogrzewane wyłącznie ogrzewaniem podłogowym. Grzejniki łazienkowe elektryczne z termostatem pozwalają nam kontrolować temperaturę i wyłączają się, gdy zostanie ona osiągnięta. Dzięki temu możemy wykorzystać grzejniki łazienkowe drabinkowe elektryczne jako wygodny sposób na suszenie ręczników, a jednocześnie oszczędzić energię.

 

 

Grzejniki łazienkowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium