Grzejniki dekoracyjne do nowoczesnej łazienki

Wykończenie nowoczesnej łazienki wymaga wiele pracy, by wszystkie elementy były ze sobą odpowiednio zestawione. Sporo czasu poświęca się na wybór płytek, ceramiki i armatury łazienkowej, ale czasem zapomina się o tym, jak ważny jest wybór odpowiedniego grzejnika. Grzejniki łazienkowe już dawno nie pełnią wyłącznie funkcji grzewczej, lecz stały się również ważnym elementem dekoracyjnym. Dzięki ich niezwykłym formom, nawet mdła i nijaka łazienka może nabrać charakteru.

W naszym sklepie znajdziesz dekoracyjne grzejniki do łazienki w bardzo wielu różnych odsłonach. Będą to tylko nieco nowsze wersje tradycyjnych ręcznikowców, które zaskoczą sposobem ułożenia poziomych rurek. Znajdziesz również grzejniki designerskie, zaskakujące formą, kształtem i sposobem instalacji. To idealny pomysł na grzejnik do łazienki dla osób chcących stworzyć wnętrza niebanalne i przykuwające uwagę.

Grzejniki dekoracyjne z grzałką lub bez

Na uwagę zasługuje fakt, że grzejniki, oprócz swojej funkcji dekoracyjnej, która w wielu przypadkach wysuwa się na pierwszy plan, pełnią również swoją pierwotną funkcję grzewczą. Wiele z nich występuje w kilku wersjach. Można je podłączyć zarówno do instalacji elektrycznej lub do zwyczajnej wodnej instalacji centralnego ogrzewania. Część z nich ma również funkcję montażu grzałki elektrycznej, co czyni z nich hybrydę. Dzięki temu poza sezonem można dogrzać łazienkę przed porą kąpieli.

Grzejniki dekoracyjne – czy tylko do nowoczesnych wnętrz?

Grzejniki dekoracyjne większości osób kojarzą się z futurystycznymi kształtami, które najlepiej pasują do ultranowoczesnych wnętrz łazienek. Nie jest to zgodne z rzeczywistością, bo jest wiele grzejników dekoracyjnych o ciekawych kształtach, które sprawdzą się również w łazienkach urządzanych w innym stylu. Dzięki temu grzejniki dekoracyjne znajdą dla siebie także ci, którzy postanowili urządzić łazienkę w stylu klasycznym albo w stylu retro.

Grzejniki dekoracyjne stanowią najwygodniejszą metodę dogrzewania łazienek. Można z nich korzystać nie tylko zimą, podczas sezonu grzewczego, ale również latem. Warunkiem takiej funkcji jest wyposażenie ich w specjalną grzałkę pozwalającą na ich uruchomienie w dowolnym momencie. Cechują się więc maksymalną funkcjonalnością, a jednocześnie są rozwiązaniem wyjątkowo estetycznym. Ich dekoracyjne walory pozytywnie wpływają na wystrój łazienki. W naszym sklepie internetowym oferujemy bogaty wybór grzejników, w licznych kształtach i kolorach.

Grzejniki dekoracyjne – użyteczność i estetyka

Wśród dostępnych w naszym sklepie produktów znaleźć można zarówno tradycyjne pionowe grzejniki drabinkowe, jak i bardziej wyszukane łazienkowe grzejniki ozdobne. Oferujemy modele wyróżniające się nowoczesnymi, kreatywnymi projektami. Nie tylko gwarantują one wysoką temperaturę w pomieszczeniach, ale również doskonale uzupełniają ich wygląd swoim modernistycznym, minimalistycznym designem. Ścienne grzejniki dekoracyjne doskonale nadadzą się zarówno do łazienki, jak i do salonu czy przedpokoju. Produkty z naszego asortymentu cechują się wyjątkową odpornością na korozję i długą żywotnością. Stanowią perfekcyjne połączenie użytkowości z walorami dekoracyjnymi. To komfortowe rozwiązanie „dwa w jednym”.

Grzejniki dekoracyjne renomowanych producentów – Imers, Instal-Projekt, Purmo, StelradTerma Technologie

W dekoracyjne grzejniki łazienkowe z grzałką elektryczną sklep TopSanit zaopatrują znani i sprawdzeni producenci. Firma Imers od lat dostarcza na rynek najwyższej jakości grzejniki, z sukcesem łącząc funkcjonalność z niepowtarzalnością. Grzejniki dekoracyjne do łazienki Purmo stanowią bardziej klasyczne rozwiązania, jednocześnie ciesząc oko elegancją. Podobne produkty ma w swojej ofercie marka Stelrad. Grzejniki pionowe z gładkim panelem czołowym pozytywnie wpływają na estetykę pomieszczenia, gwarantując komfort ciepła oraz możliwość suszenia na nich prania. W naszej ofercie dostępne są także grzejniki dekoracyjne renomowanych producentów Instal-Projekt oraz Terma Technologie.

 

Rodzaje grzejników dekoracyjnych:

- grzejniki dekoracyjne poziome
- grzejniki dekoracyjne pionowe
- grzejniki ścienne dekoracyjne
- grzejniki dekoracyjne elektryczne
- grzejniki dekoracyjne szklane
- grzejniki dekoracyjne z lustrem
- grzejniki łazienkowe ozdobne
- grzejniki łazienkowe elektryczne z termostatem
- grzejniki łazienkowe pionowe
- grzejniki łazienkowe z grzałką elektryczną
- grzejniki łazienkowe drabinkowe poziome
- grzejnik łazienkowy aluminiowe
- grzejniki łazienkowe drabinkowe elektryczne
- grzejniki łazienkowe z bocznym podłączeniem

Zastosowanie grzejników dekoracyjnych w domu oraz mieszkaniu:

- grzejniki dekoracyjne do salonu
- grzejniki dekoracyjne do łazienki
- grzejniki dekoracyjne do kuchni
- grzejniki dekoracyjne do przedpokoju
- grzejniki dekoracyjne do pokoju

 

Grzejniki dekoracyjne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium