Producenci

Panele prysznicowe

Na stronie Topsanit.pl można znaleźć i zamówić nowoczesne panele prysznicowe z termostatem. Hydroland i Corsan - to nazwy producentów dostępnego w niniejszej kategorii elementu wyposażenia. Warto zwrócić uwagę na artykuły właśnie tych firm.

 

Wyjątkowe wzornictwo paneli natryskowych Hydroland i Corsan

Wyroby dostępne na niniejszej stronie wyróżniają się nieprzeciętną dbałością o estetykę wykonania. Design prezentowanych przez nas paneli prysznicowych z termostatem jest prosty, ale elegancki. Na końcu łuku, jaki tworzą, znajduje się zwykle deszczownica. Aby zapewnić łatwy dostęp do gałki termostatu, ta została umieszczona na tym samym poziomie, co wyloty hydromasażu.  Do wyboru mamy trzy kolory: biały, czarny i srebrny (stalowy). Z pewnością znajdą więc Państwo model pasujący do barw znajdujących się już w łazience.

Co jest największą zaletą panelu prysznicowego?

Kupujący panele natryskowe decydują się na nie ze względu na wbudowany moduł hydromasażu. Daje on możliwość korzystania z niezwykle relaksującego zabiegu we własnej kabinie prysznicowej, który do czasu instalacji dostępny jest jedynie w spa. Zwykle panel prysznicowy posiada dwie lub trzy dysze, z których pod dużym ciśnieniem wytryska woda. Korzystanie z hydromasażu nie tylko rozluźnia mięśnie, ale ma również działanie prozdrowotne - pobudza krążenie i pomaga zmniejszyć grubość tkanki tłuszczowej. Przede wszystkim jednak masaż wodny to ogromna przyjemność! Jeśli masz wątpliwości co do tego, czy korzystanie z niego jest dostatecznie satysfakcjonujące, odwiedź miejsce posiadające tego typu sprzęt i wyrób sobie własne zdanie.

Kim są producenci paneli natryskowych?

Corsan to firma z siedzibą w Pile. Została założona w 2005 roku, zajmuje się więc wytwarzaniem części prysznicowych już kilkanaście lat. Hydroland to również polskie przedsiębiorstwo. Produkuje nie tylko artykuły łazienkowe, ale również elementy instalacji gazowych i ciepłowniczych. Materiały, jakie są wykorzystywane przez powyższych producentów to aluminium i stal nierdzewna.

Zapraszamy do składania zamówień!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium