Producenci

Baterie umywalkowe stojące

Baterie umywalkowe stojące należą do baterii najczęściej spotykanych we wnętrzach naszych łazienek. Są to baterie wygodne w użyciu, których montaż jest prosty i szybki. Mogą być montowane na umywalce, co sprawdza się w przypadku baterii niskich, ale również montowane na blacie. Wysokie baterie umywalkowe stojące doskonale sprawdzają się w sytuacji, gdy chcemy zamontować umywalkę nablatową. Nie wszystkie umywalki nablatowe, a szczególnie te w mniej typowych kształtach, mają możliwość montażu baterii. W takich sytuacjach wysoka bateria umywalkowa stojąca montowana na blacie obok umywalki jest rozwiązaniem nie tylko najbardziej funkcjonalnym, ale i wpływającym na aranżację wnętrza. Taki zestaw bateria z umywalką nablatową na pewno nie pozostanie niezauważony i będzie nadawał łazience nowoczesnego wyglądu.

Baterie umywalkowe podtynkowe

Najnowsze trendy wnętrzarskie, w których minimalizm wysuwa się na pierwszy plan, zwiększyły zainteresowanie bateriami umywalkowymi podtynkowymi. To z pewnością bardzo designerskie rozwiązanie, które wpisuje się w nowoczesne aranżacje wnętrz łazienkowych. Niestety ich montaż nie zawsze jest możliwy, bo wymaga wmontowania części baterii pod tynkiem czyli w łazience, w której chcemy zrobić niewielką tylko metamorfozę, takiej baterii nie możemy zainstalować.

Baterie umywalkowe – każdy znajdzie coś dla siebie

Przeglądają ofertę baterii umywalkowych niejeden powie, że wybór tej jedynej jest bardzo trudny. Istotnie, szeroka gama baterii umywalkowych renomowanych producentów, dostępnych w rozmaitych wzorach i kilku kolorach, z pewnością nie ułatwia sprawy. Jednakże tak szeroki wybór ma też niewątpliwie zalety. Dzięki różnorodności możemy dopasować baterię do naszego pomysłu na łazienkę, a jednocześnie możemy mieć niemal pewność, że wybrana przez nas bateria umywalkowa będzie inna niż ta, którą wybiorą nasi sąsiedzi czy znajomi, urządzający mieszkanie w tym samym czasie.

  • promocja
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium