Opcje przeglądania
Kategorie
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Terma Zig Zag

W nowoczesnej łazience nie może zabraknąć grzejnika, który nie tylko ogrzewa jej wnętrze, ale pełni również rolę dekoracyjną. Współczesne aranżacje nie dopuszczają bowiem bylejakości we wszystkich elementach i wszystko musi ze sobą współgrać niemal doskonale. Nic zatem dziwnego, że wybór grzejnika łazienkowego stał się wyzwaniem, któremu czasem trudno jest sprostać. Aby pomóc Ci dokonać właściwego wyboru przestawiamy kolekcję Terma Zig Zag.

Zig Zag Terma – grzejnik, który zwraca uwagę

Grzejnik Zig Zag to grzejnik, który w żadnej łazience nie pozostanie niezauważony. Uwagę przykuwają nierównoległe względem siebie szczeble drabinki grzejnika, zupełnie odmienne od typowego ręcznikowca, jaki znamy od lat. Dzięki temu grzejnik przestaje spełniać tylko rolę ogrzewania i staje się ważnym składnikiem dekoracji wnętrza łazienki.

Jeśli chcesz dodatkowo podkreślić jego znaczenie, to możesz wybrać grzejnik Zig Zag w jednym z wielu różnych kolorów. Możesz więc zainstalować grzejnik w kolorze kontrastującym z kolorem ściany, na której zostanie on zamocowany i w ten sposób jeszcze lepiej zadbać o jego dobrą widoczność. To ciekawe rozwiązanie aranżacyjne jest coraz chętniej wybierane, szczególnie łazienkach z białymi ścianami, gdzie kolorowy grzejnik pomaga przełamać tę wszechobecną biel.

Zig Zag – grzejnik w wielu różnych rozmiarach

Rozważając zakup grzejnika Zig Zag zwróć uwagę, że jest to grzejnik, występujący w wielu różnych rozmiarach. Możesz wybrać wysoki i wąski albo szeroki i niski albo pośredni. Wszystko zależy od tego, w jakim miejscu chcesz go zamontować i ile masz tam miejsca.

Grzejniki Zig Zag są przeznaczone do centralnego ogrzewania wodnego, ale są również grzejniki elektryczne. Mają one wbudowaną grzałkę i można je montować wszędzie tam, gdzie niema centralnego ogrzewania, a potrzebny jest kaloryfer, który zapewni ciepło we wnętrzu.

Przejrzyj grzejniki Zig Zag Termo, wybierz rozmiar i kolor, która podobają Ci się najbardziej i zamów je już teraz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium