Producenci

Nowoczesne grzejniki elektryczne łazienkowe energooszczędne

Grzejniki elektryczne stanowią bardzo wygodne rozwiązanie w dziedzinie ogrzewania domowego. Charakteryzuje je bardzo szybka reakcja i wydajność. Dzięki temu sprawdzają się doskonale zwłaszcza, kiedy chcemy dogrzać poszczególne pomieszczenia w chłodniejsze dni. Czasem całe mieszkanie jest ogrzewane w ten sposób, gdyż mimo niezbyt taniej eksploatacji to jedyna możliwość. Świadczy to o uniwersalności tej metody. Grzejników elektrycznych można używać zawsze i wszędzie. Nie ogranicza ich sezon grzewczy, pora roku czy dostępność paliwa. W naszym sklepie internetowym znaleźć można grzejniki elektryczne różnego typu, a znani producenci stanowią gwarancję ich niezawodności.

Rodzaje grzejników elektrycznych

- grzejniki elektryczne energooszczędne
- grzejniki elektryczne olejowe
- grzejniki elektryczne akumulacyjne
- grzejniki elektryczne konwektorowe
- grzejniki elektryczne z termostatem
- grzejniki elektryczne konwekcyjne
- grzejniki elektryczne panelowe
- grzejniki elektryczne ceramiczne
- grzejniki elektryczne nadmuchowe
- grzejniki elektryczne kwarcowe

Rodzaje grzejników elektrycznych i ich właściwości

Na rynku występuje wiele rodzajów grzejników elektrycznych, które różnią się zasadą działania, a więc i zastosowaniem. Najczęściej spotykane są grzejniki elektryczne konwektorowe. Cechują się efektywnością, mobilnością i szybkością reakcji. Wszystko dzięki wykorzystywaniu zjawiska konwekcji, polegającego na unoszeniu się ogrzanego przez urządzenie powietrza.

Często wykorzystuje się również grzejniki elektryczne olejowe. Oddają ciepło dzięki nagrzewającemu się w nich olejowi. Nagrzewają się one dłużej niż na przykład grzejniki elektryczne konwekcyjne, lecz po wyłączeniu zasilania długo jeszcze pozostają ciepłe.

Innym popularnym rodzajem są grzejniki elektryczne ceramiczne. Przypominają klasyczne kaloryfery, lecz w ich wnętrzu znajduje się ceramiczny wkład, który pod wpływem prądu ulega nagrzaniu i oddaje ciepło.

Na rynku można również spotkać się z elektrycznymi grzejnikami akumulacyjnymi czy panelowymi. Szczególnie docenia się właściwości, jakie oferują grzejniki elektryczne energooszczędne, gdyż pozwalają one zaoszczędzić spore kwoty.

Grzejniki elektryczne Atlantic Polska i Terma Technologie – gwarancja jakości

W ofercie naszego sklepu znalazły się przede wszystkim grzejniki elektryczne marek Atlantic Polska i Terma Technologie. Obie cieszą się mocną pozycją na rynku i gwarantują niezawodność i maksymalną wydajność swoich produktów. Warto zainwestować w urządzenia tych producentów, gdyż mogą one służyć przez długie lata, a korzystanie z ogrzewania tego rodzaju odznacza się wyjątkową łatwością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium