Opcje przeglądania

Zestawy baterii łazienkowych

Gotowy zestaw baterii łazienkowych to rozwiązanie bardzo wygodne. Na zestaw najczęściej składa się bateria umywalkowa, bateria natryskowa lub wannowa oraz rączka natrysku z wężem. Zestawy te różnią się od siebie stylistyką i zastosowanie. Niewątpliwie zakup gotowego zestawu natryskowego to oszczędność czasu i pieniędzy. W swojej ofercie mamy gotowe zestawy baterii takich producentów jak Hansgrohe, Kludi i Roca.

Baterie łazienkowe znanych producentów Art. Platino, Grohe, Hansgrohe Hydroland, Kohlmann, KFA Armatura, Paffoni, Steinberg, Valvex, Tres i wielu innych

Wybór baterii łazienkowych na rynku jest ogromny, dlatego też w kategorii tej znajdują się propozycje od ponad 35 najlepszych europejskich producentów na świecie. Najwięcej modeli dostarcza nam niemiecka marka Hansgrohe ze Schwarzwaldu. Obecna ponad 100 lat na rynku, stała się pionierem w branży sanitarnej. Hansgrohe to nie tylko wieloletnie doświadczenie i wysoka jakość wyrobów, ale równie ciekawy design i funkcjonalne rozwiązania. Wielkim zainteresowaniem wśród klientów cieszy się również producent luksusowej i ekskluzywnej armatury łazienkowej – Kohlmann. Marka ta, stawia na niebanalny design, funkcjonalne rozwiązania oraz łatwość obsługi. Wyroby odporne na intensywne użytkowanie oraz eksploatację w warunkach typowych dla łazienki, pasują wyglądem do niemal każdego wnętrza. Wszystkich tych oraz pozostałych producentów znajdujących się w tej kategorii, łączy jedna wspólna cecha – wysoka jakość oferowanych produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium