Producenci

Stelaż WC podtynkowy

Podtynkowe stelaże do WC to rozwiązanie pozwalające na mocowanie misek w wersji wiszącej. Dostępne na rynku stelaże są przeznaczone do każdego rodzaju ceramiki. Wyróżnimy stelaże podtynkowe do WC, stelaże do bidetów oraz do pisuarów. Dostępne na rynku są również stelaże do umywalek. Zdecydowana większość klientów chce w swoich łazienkach zastosować wiszącą miskę WC, a do takiego montażu niezbędny jest stelaż podtynkowy do WC. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór tych artykułów.

Stelaże podtynkowe do misek WC

Rozwiązań dostępnych na rynku jest wiele, jednak do najbardziej popularnych należy Geberit Duofix czy Grohe Rapid SL 5w1. Ten drugi stelaż to rozwiązanie kompletne, w skład którego wchodzi nawet przycisk spłukujący i mata akustyczna. Bardzo popularne na polskim rynku są stelaże podtynkowe Geberit. Klienci chwalą sobie stelaż Duofix, który może występować z systemem Fresh wspomagającym utrzymanie higieny. Przy kupnie właściwego stelaża musimy pamiętać o doborze niezbędnych akcesoriów, takich jak wsporniki montażowe do stelaży Geberit, maty wygłuszające do zastosowania pod ceramikę czy kompatybilny przycisk spłukujący.

Stelaże do WC znanych producentów

W ofercie Topsanit znalazły się stelaże do misek WC produkowane przez renomowane marki. Choć największą część asortymentu stanowią wspomniane wyżej produkty Geberit i Grohe, można wybierać także spośród artykułów innych europejskich firm. Warto zwrócić uwagę na naszą rodzimą markę Koło, której rozwiązania łazienkowe cieszą się ogromną popularnością na krajowym rynku. Uznanie zawdzięczają solidnemu wykonaniu i wyjątkowej wytrzymałości. Wiele dobrego można również napisać o niemieckiej firmie Viega. To producent szczycący się bogatą historią i doświadczeniem, które przekłada się na doskonałą jakość artykułów. W przypadku stelaży do WC dobrze również zainteresować się ofertą marki Tece, specjalizującej się w wewnętrznych elementach instalacji sanitarnych. Dostarcza ona zatem na rynek wszystko to, czego nie widać, a co jest niezmiernie w łazienkach istotne.

  • promocja
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium