Producenci

Kabiny łazienkowe prostokątne z drzwiami uchylnymi i wahadłowymi

Prysznic jest jednym z najważniejszych punktów na mapie każdej łazienki. I to zarówno ze względu na to, że służy nam praktycznie codziennie, jak i dlatego, że kabina jest dość pokaźnych rozmiarów, przez co wydatnie wpływa na wygląd wnętrza. Dlatego jej wybór to bardzo ważna decyzja przy aranżacji łazienki. Rozwiń »
Prysznic jest jednym z najważniejszych punktów na mapie każdej łazienki. I to zarówno ze względu na to, że służy nam praktycznie codziennie, jak i dlatego, że kabina jest dość pokaźnych rozmiarów, przez co wydatnie wpływa na wygląd wnętrza. Dlatego jej wybór to bardzo ważna decyzja przy aranżacji łazienki. Obecnie na rynku największym powodzeniem cieszą się kabiny prostokątne. Są bowiem najbardziej uniwersalne.

Wymiary kabin prysznicowych prostokątnych

- kabina prysznicowa prostokątna 80x100
- kabina prysznicowa prostokątna 90x120
- kabina prysznicowa prostokątna 70x90
- kabina prysznicowa prostokątna 70x100
- kabina prysznicowa prostokątna 80x120
- kabina prysznicowa prostokątna 120x80
- kabina prysznicowa prostokątna 120x90

Rodzaje kabin prostokątnych:

- kabiny prysznicowe czterościenne prostokątne
- kabiny prysznicowe prostokątne z brodzikiem
- kabiny prysznicowe prostokątne z głębokim brodzikiem
- kabiny prysznicowe prostokątne z hydromasażem
- kabiny prysznicowe prostokątne z siedziskiem


W naszej ofercie znajdziecie Państwo też modele kwadratowe, a nawet pięciokątne, ale największy wybór posiadamy właśnie w sekcji kabin prostokątnych. Decydując się na zakup kabiny prysznicowej (bez względu na jej typ), powinniśmy wziąć pod uwagę kilka różnych czynników. Na wygląd kabiny prostokątnej wpływają przede wszystkim szkło oraz profile. Obecnie najczęściej stosuje się szkło przejrzyste. Poszczególne modele posiadają dodatkowo różnego rodzaju powłoki hydrofobowe ułatwiające czyszczenie. Profile kabiny prostokątnej mogą mieć natomiast różne kolory, np. biały, manhatan, srebrny połysk lub srebrny matowy.

Kabina prostokątna może też być wyposażona w różne rodzaje drzwi, np. wahadłowe (otwierające się do wewnątrz i na zewnątrz) oraz uchylne (otwierające się tylko w jedną stronę). Mogą być one umieszczone na jednej ścianie, ale w przypadku drzwi podwójnych, również na obu. Tego typu kabina prostokątna sprawdzi się najlepiej w przypadku małych łazienek.

W naszej ofercie znajdują się też pojedyncze skrzydła, dzięki którym sami stworzycie Państwo kabinę prostokątną dopasowaną do przestrzeni dostępnej w Waszej łazience. Jest to rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy nie znajdą w naszym katalogu produktu o odpowiednich wymiarach. Zwiń »

Kabiny prostokątne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium