Wolno stojące ścianki prysznicowe Walk-in

Ścianki walk-in to najnowszy trend wykorzystywany przy projektowaniu łazienek. Kabina stworzona z wolnostojącej szklanej ścianki sprawia wrażenie "lżejszej" oraz zajmuję zdecydowanie mniej miejsca. Ścianki walk-in występują w różnych wymiarach, najmniejsze wolnostojące ścianki mają wymiar już 70 cm największe to nawet 140 cm. Rozwiń »
Ścianki walk-in to najnowszy trend wykorzystywany przy projektowaniu łazienek. Kabina stworzona z wolnostojącej szklanej ścianki sprawia wrażenie "lżejszej" oraz zajmuję zdecydowanie mniej miejsca. Oferowane ścianki są wyposażone w relingi wzmacniający stabilizujący konstrukcję oraz we wszystkie elementy niezbędne do montażu.

Wymiary ścianek prysznicowych walk-in:

-ścianka prysznicowa walk in 70
-ścianka prysznicowa walk in 80
-ścianka prysznicowa walk in 90
-ścianka prysznicowa walk in 100
-ścianka prysznicowa walk in 110

Jak wybrać kabinę prysznicową typu walk in?

Podczas wyboru właściwej ścianki należy zwrócić uwagę na grubość szkła, wybór w zakresie 4 mm do 8 mm. oraz na powłokę ułatwiającą czyszczenie. Rozwiązanie kabiny prysznicowej poprzez zastosowanie ścianki wolnostojącej walk-in sprawi, że dostęp do wnęki prysznicowej będzie bardzo wygodny. Montowane są często bezpośrednio na posadzce z wykorzystaniem odpływu liniowego-tutaj polecamy polskiego producenta Kesmet wykonującego odpływy w całości ze stali nierdzewnej. Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z ofertą zestawów natryskowych podtynkowych, które bardzo ładnie prezentują się wraz z ścianką walk-in.Zwiń »

Wolnostojące ścianki prysznicowe (walk-in)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium