Opcje przeglądania
Producenci

Umywalka Koło

Mnogość rozwiązań do każdej łazienki. Polski producent posiada w ofercie kilkadziesiąt modeli umywalek. Dostępne modele to umywalki nablatowe, podblatowe, wpuszczane czy meblowe. W ofercie znajdują się również umywalki podwójne Koło. Jako lider na rynku Koło ceramikę o dużych rozmiarach produkuję z wykorzystaniem procesu FINE FIRE CLAY - to nowoczesna technologia gwarantująca niezwykłą
precyzję wykonania dużych, płaskich powierzchni ceramicznych. 

Umywalki stawiane na blat Koło 


Umywalka nablatowa to najczęściej wybierany sposób montaży. Umywalka Koło dedykowana do montażu nablatowego występuję w różnych rozmiarach szerokości i głębokości. Dość istotnym elementem jest również sposób montażu baterii. Umywalka nablatowa może posiadać otwór na baterię lub być dedykowana do baterii podtynkowej lub stojącej obok umywalki. Umywalki nablatowe z otworem na baterię posiadają zwykle trochę mniejszą powierzchnie misy, są jednak łatwiejsze w montażu i praktyczniejsze ( obok baterii tworzy się naturalna półka na np. akcesoria łazienkowe ) Umywalka nablatowa Variform występuję w wersji owalnej oraz kanciastej - wybór zależy oczywiście od pozostałego wyposażenia łazienki. 

Umywalki podblatowe Koło

Umywalki podblatowe Koło to rozwiązanie dla osób ceniących minimalizm. Montowana pod blatem umywalka pozwala na pozostawienie idealnie gładkiego, niczym nieprzedzielonego blatu w łazience. Minusem rozwiązania jest "zabrana" przestrzeń pod umywalką, gdyż montowana pod blatem umywalka zabiera przestrzeń do przechowywania. Ciekawe, zarówno prostokątne, jak i owalne umywalki podblatowe występują w kolekcji Nova Pro 

Umywalki wiszące Koło 

Najszersza kategoria umywalek polskiego producenta. Rozwiązanie montażu polegające na zawieszeniu umywalki na ścianie. Przestrzeń pod umywalką może pozostać niewykorzystane. Można je również zagospodarować zlicowaną szafką umywalką, jak np w kolekcji Koło Twins. 
Zestaw meblowy z wykorzystaniem umywalki wiszącej i szafki podumywalkowej to aktualnie najczęściej wybierany model. Rozwiązania występują w opcjach: 

  • zestaw meblowy 50 cm
  • zestaw meblowy 60 cm 
  • zestaw meblowy 80 cm oraz większe. 

Umywalki wiszące Koło najczęściej występują w opcji z otworem na baterię. Bateria umywalkowa montowana jest na półce. Należy pamiętać by wybrać baterię umywalkową z zasięgiem wylewki dobraną do wielkości umywalki. 

Koło Variform 

Nowoczesna kolekcja umywalek z każdym rodzajem montażu. Variform to flagowa kolekcja ceramiki Koło zawierająca same umywalki. Kolekcja obfituję w rozwiązania podblatowe, nablatowe, wpuszczane, a nawet półblatowe. Variform to doskonała forma i niepowtarzalny design. 10 lat gwarancji i praktycznie każdy kształt pozwalają dobrać umywalkę do każdego wnętrza. Mała umywalka Variform zaczyna się już od 30 cm. 

Umywalki wpuszczane w blat VARIFORM
 
Występują w kolekcji Varifiorm. Dostępne rozwiązania to owalne umywalki wpuszczane oraz eliptyczne umywalki wpuszczane w blat. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium