Elegancka łazienka wymaga ładnego brodzika. To z jednej strony mało widoczny element wnętrza, a z drugiej na tyle ważny, że nie można go traktować po macoszemu. Skoro poświęcamy czas na wybór kabiny prysznicowej, to poświęćmy nieco uwagi również brodzikom.

Brodziki prostokątne, kwadratowe i półokrągłe

Jednym z głównych kryteriów, których używamy przy wyborze brodzika do łazienki, jest jego kształt. Bardzo często jest on zdeterminowany przez ilość miejsca, którą mamy w łazience, a tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na wybór brodzika o dowolnym kształcie bazując jedynie na swoim guście i pomyśle na aranżację łazienki.

W naszym sklepie znajdziesz brodziki półokrągłe, doskonale pasujące do małych łazienek, w których każdy centymetr jest na wagę złota. Proponujemy również brodziki kwadratowe i brodziki prostokątne, doskonale wpisujące się we współczesne trendy wnętrzarskie. Nasza oferta jest dopasowana zarówno do właścicieli niewielkich łazienek w blokach, jak i posiadaczy salonów kąpielowych, którzy mogą sobie pozwolić na kabiny typu walk in i brodziki słusznych rozmiarów.

Chcemy zwrócić uwagę na fakt, że czarne brodziki, które są dostępne w naszym sklepie, są wykonane z materiałów różnego typu. Możesz wybrać brodziki akrylowe lub brodziki z konglomeratu. Wszystkie są jednak wysokiej jakości, dlatego to od Twoich preferencji zależy, który brodzik zainstalujesz w swojej łazience.

Czarne brodziki znanych producentów

W naszym sklepie oferujemy czarne brodziki takich marek jak New Trendy, Novellini, VIega, Roca, i Besco (PMD). Są wśród nich zarówno producenci z wieloletnią tradycją, jak i dość młode firmy, które postawiły na jakość i nowoczesny design, dzięki czemu szturmem podbijają serca kolejnych użytkowników.

Kupując u nas możesz mieć pewność, że są to brodziki najwyższej jakości, a zatem możesz skupić się na wyborze kształtu i rozmiaru brodzika. Jesteśmy przekonani, że niezależnie od tego, jaki wybierzesz, będzie się on doskonale prezentował w Twojej łazience. Świetnie wpisze się zarówno w styl nowoczesny, skandynawski, industrialny, jak i klasyczny, szczególnie jeśli urządzasz łazienkę w stylu black&white.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium