Producenci

Deszczownice prysznicowe

Deszczownica łazienkowa to element dodatkowy do baterii prysznicowej podtynkowej. Deszczownice różnią się od siebie kształtem i rozmiarem.

Rodzaje deszczownic

Najbardziej popularne są deszczownice okrągłe, deszczownice kwadratowe i deszczownice prostokątne. Poszczególne modele różnią się średnicą i sposobem montażu - w tym przypadku wyróżniamy deszczownice podtynkowe, zamontowane na ramieniu wychodzącym ze ściany oraz deszczownice nadtynkowe lub deszczownice sufitowe, których ramię wychodzi z sufitu.
Decydując się na konkretny model, ważne jest dobranie odpowiedniej średnicy deszczownicy. Tylko wtedy uda się osiągnąć zamierzony efekt. Do produkcji deszczownicy wykorzystuje się różne materiały, aczkolwiek najczęściej jest to stal nierdzewna. Dodatkowym atutem niektórych wariantów jest system zapobiegający powstawaniu osadów wapiennych.

Deszczownice łazienkowe znanych producentów - Grohe, Hansgrohe, Kludi, Kohlman, Steinberg

Nasz sklep internetowy zaopatrywany jest przed renomowanych europejskich producentów. Jednym z nich jest niemiecka firma Hansgrohe, która jest dostępna na rynku od ponad 100 lat. To niezwykle długie doświadczenie, pozytywnie wpływa na każdy aspekt produktów, które trafiają do sprzedaży. Hansgrohe to już nie tylko zwykła marka, lecz pionier w branży łazienkowej, który wyznacza trendy na rynku. Wysoką jakością armatury łazienkowej może się również pochwalić niemiecki producent Kludi, który kładzie ogromny nacisk na dobór solidnych, a zarazem ekologicznych materiałów podczas produkcji. Na miano lidera w kwestii rozwiązań sanitarnych na świecie, aspiruje kolejna niemiecka firma - Grohe, która oprócz dobrej jakości ceni również technologię oraz design. Każdy z producentów znajdujących się w tej kategorii zasługuje na oddzielną wzmiankę, dotyczy to również marek Kohlman oraz Steinberg, które zyskały szerokie grono klientów w całej Europie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium