Producenci

Kolekcja Laveo Pola - rozwiązanie dla osób ceniących minimalizm i stylowe wykończenie.

Seria armatury dostępna w czterech wersjach kolorystycznych:

Kompletna seria armatura zawierająca rozwiązania podtynkowe jak i natynkowe. Dedykowane rozwiązania do wannie. Dużą popularnością cieszy się bateria umywalkowa podtynkowa oraz podtynkowy zestaw natryskowy w złotym i czarnym kolorze. Dopełnieniem kolekcji jest część produktów dedykowanych do kuchni tj. stalowy zlewozmywak w kolorze Pola oraz dedykowana bateria kuchenna. Kolekcja objęta 8 letnią gwarancją.

Opis produktów Laveo Pola

Pola zestaw prysznicowy – w ofercie istnieje możliwość aranżacji w 3 wariantach: 

  • natynkowy zestaw natryskowy dostępny w 4 kolorach z deszczownicą kwadratowa i baterię bez termostatu, czyli tak zwana natynkowa kolumna natryskowa Pola.
  • podtynkowy zestaw natryskowy Pola posiadający w zestawie element sterujący baterią. Zestaw dostępny w czterech wariantach kolorystycznych z wykorzystaniem deszczownicy kwadratowej o wymiarach 20x20 cm.
  • Bateria prysznicowa natynkowa z wykorzystaniem zestawy natryskowego punktowego lub przesuwanego na relingu to trzeci wariant rozwiązania prysznicowego.

Pola Bateria umywalkowa - każdy rodzaj montażu!

  • podtynkowa bateria umywalkowa Pola
  • bateria stojąca na umywalce - klasyczna niska bateria umywalkowa Pola
  • nablatowa bateria umywalkowa Pola- wysoka bateria stojąca obok umywalki

Bateria wannowa Pola - 4 opcje kolorystyczne

 

Pola to najszersza kolekcja producenta armatury Laveo.

Baterie Umywalkowe podynkowe Laveo.

W kolekcji znajdziemy armaturę podtynkową dedykowaną do umywalki w czterech opcjach wykończenia. Czarny matowy, chromowany, różowe złoto oraz złote baterie umywalkowe. Każda z baterii, niezależnie od koloru wykończenia posiada na wyposażeniu korek klik-klak w tym samym kolorze. Baterie umywalkowe posiadają element podtynkowy w komplecie, nie ma zatem potrzeby dokupowania go osobno.

Zestawy prysznicowe Laveo

Komplety natryskowe w kolekcji Pola występują w dwóch odsłonach, natynkowe kolumny natryskowe oraz podtynkowe zestawy prysznicowe. Każdy z produktów podtynkowych posiada box podtynkowy w zestawie i regulowany kąt nachylenia deszczownicy.
Cztery warianty kolorystyczne, świetna jakoś wykonania i prosty montaż powodują, że armatura Laveo Pola cieszy się uznaniem Klientów.

Umywalki stalowe Laveo

Laveo Pola to również stylowe umywalki. Wykonane z wysokiej jakości stali, nablatowe umywalki stalowe dostępne są w trzech opcjach kolorystycznych: czarny mat, różowe złoto oraz klasyczny odcień złota. Umywalka idealnie komponuję się z baterią umywalkową nablatową, bądź podtynkową baterią umywalkową Laveo.

Złota Bateria Laveo Pola
Czarna Bateria Laveo Pola
Sprawdź kolekcję Laveo Pola

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium