Kabiny prysznicowe kwadratowe

Dostępna na rynku mnogość propozycji powoduję, iż podjęcie decyzji o zakupie konkretnego modelu kwadratowej kabiny prysznicowej nie jest proste. Dokonując zakupu w naszym sklepie macie Państwo gwarancje kupna produktu nowego z gwarancją producenta. Rozwiń »
Dostępna na rynku mnogość propozycji powoduję, iż podjęcie decyzji o zakupie konkretnego modelu kwadratowej kabiny prysznicowej nie jest proste. Dokonując zakupu w naszym sklepie macie Państwo gwarancje kupna produktu nowego z gwarancją producenta.

Wymiany kabin kwadratowych

- kabiny prysznicowe kwadratowe 80x80
- kabiny prysznicowe kwadratowe 90x90
- kabiny prysznicowe kwadratowe 100x100

Rodzaje kabin prysznicowych kwadratowych

- kabiny szklane
- kabiny z brodzikiem
- kabiny bez brodzika

Dostępne w ofercie kabiny prysznicowe są staranie wyselekcjonowane pod względem jakości, materiałów wykonania i bezawaryjności. Proponujemy Klientom kabiny prysznicowe New Trendy, oraz kabiny Besco, RavakNovellini i wielu innych uznanych firm. Kabiny kwadratowe odróżnia od siebie wiele czynników, na które warto zwrócić uwagę podczas wyboru. Przede wszystkim sposób otwierania drzwi, dostępne są kabiny kwadratowe z drzwiami uchylnymi oraz drzwiami przesuwnymi. Kolejną sprawą jest grubość szkła z jakiego kabina jest wykonana.

Topsanit.pl oferuję swoim potencjalnym Klientom kabiny kwadratowe o grubości szkła nawet 8mm. Dodatkowym atutem jest często powłoka ułatwiająca czyszczenie np Active Shield u producenta New Trendy. Rodzaj zastosowanych mechanizmów to również aspekt dość istotny. Zawiasy z funkcją unoszenia drzwi, uszczelki magnetyczne, podwójne rolki w przypadku kabin z drzwiami przesuwnymi to tylko wybrane cechy podnoszące jakość naszej kabiny. W zdecydowanej większości kwadratowe kabiny prysznicowe możemy montować na brodzikach lub bezpośrednio na posadzce. Zwiń »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium