Zestaw szafka z umywalką do małej łazienki

Urządzenie małego wnętrza łazienki jest paradoksalnie dużo trudniejsze niż urządzenie wnętrza o większych rozmiarach. W sytuacji, gdy liczy się niemal każdy centymetr, baczniejszą uwagę zwraca się na wybór ceramiki i mebli do łazienki. Gdyby poszukiwać tych elementów osobno, byłoby to ogromną stratą czasu. Nie zawsze bowiem łatwo jest znaleźć szafkę dopasowaną do wybranej umywalki niewielkich rozmiarów.

W takich sytuacjach dużo lepiej zdecydować się na zestaw szafka z umywalką. Dzięki temu oszczędzamy czas i nerwy, że nie możemy znaleźć szafki i umywalki, które będą do siebie pasowały nie tylko wymiarami, ale również stylistycznie. Zestaw szafka z umywalką rozwiązuje oba te problemy od razu, więc właściciele małych wnętrz nie powinni mieć wątpliwości, że to najlepsze rozwiązanie w ich przypadku.

Szafka z umywalką a inne wyposażenie łazienki

Niektórzy mają wątpliwość, czy wybór szafki z umywalką to istotnie najlepszy pomysł w ich sytuacji. Martwią się, że nie uda im się stworzyć spójnego wnętrza, gdyż trudno im będzie znaleźć podobną ceramikę lub meble. Nic bardziej mylnego. Producenci ceramiki i mebli idą w sukurs takim problemom i proponują całe serie produktów do wyposażenia łazienki, które są ze sobą spójnie stylistycznie. A zatem wśród mebli łazienkowych znajdziemy również słupki i szafki wiszące, które będą z tej samej serii, co szafka pod umywalką. Podobnie będzie z ceramiką – większość producentów w swoich seriach ma elementy z tej samej serii, co umywalka.

Szafka z umywalką – wisząca czy stojąca

Ostatnim pytaniem, na które należy sobie odpowiedzieć przed wyborem szafki z umywalką, jest kwestia jej montażu. Można zdecydować się na szafkę stojącą lub wiszącą. Pod względem funkcjonalnym zdecydowanie lepiej sprawdza się szafka wisząca, bo łatwiej pod nią posprzątać niż pod szafką stojącą. Jednakże nie na każdej ścianie można powiesić szafkę z umywalką, dlatego wybór powinien być podyktowany nie tylko względami funkcjonalnymi, ale również możliwościami technicznymi.

Zestawy szafek z umywalką

Zestaw szafka z umywalką to najlepsze rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i bez zbędnych poszukiwań umeblować swoją łazienkę. Oferowane przez nas szafki z umywalką do łazienki są do siebie idealnie dopasowane zarówno wymiarem, jak i stylistyką, co sprawia, że jako zestaw są funkcjonalne i wyglądają estetycznie. Szafka łazienkowa z umywalką może być zgodna z nowoczesnym, ale także bardziej klasycznym designem – wszystko zależy od Państwa preferencji.

Jako sklep zapewniamy Państwu asortyment wykonany z wysokiej jakości materiałów, które wykazują bardzo dobrą odporność na długotrwałe oddziaływanie wilgoci, zestawy w różnych kolorach, stylach, a co najważniejsze – wymiarach. Montaż szafek możliwy jest na dwa sposoby: jako szafka podwieszana, jako szafka stojąca lub jaki szafka z umywalką nablatową. Oczywiście zarówno drzwi, jak i szuflady, wyposażone są w funkcję cichego samodomyku, a te ostatnie także w funkcję pełnego wysuwu.

Dla oszczędności państwa czasu, w opisie szafek wiszących umieściliśmy także numery pasujących do nich nóżek, co wyeliminuje czas ich poszukiwania. Szafka z umywalką to produkt, który został w pełni dostosowany do tego, aby spełnić różnorodne oczekiwania, dlatego w naszej urozmaiconej ofercie można znaleźć szafki o rozmaitych kolorach i modelach - z drzwiczkami lub szufladami.

Wymiarach szafek z umywalką:

- szafka z umywalką 40
- szafka z umywalką 50
- szafka z umywalką 60
- szafka z umywalką 80
- szafka z umywalką 100
- szafka z umywalką 120

Wszystkie ich różnorodne cechy umożliwiają dopasowanie do pomieszczeń meblowanych od początku, jak również tych, które są już częściowo wyposażone, przy zachowaniu jednorodnej stylistyki. Mamy świadomość, że trwałość, proponowanych przez nas mebli, umożliwia ich użytkowanie przez długie lata, dlatego uważamy, że istotne jest ich właściwe dopasowanie.

Elita SET Young Basic 40 1D, kolor biały 163068 Elita SET Young Basic 40 1D, kolor biały 163068
Producent: Elita
Cena: 315,00 zł 331,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
  • promocja
Elita SET Young Basic 40 1D, kolor czarny 163070 Elita SET Young Basic 40 1D, kolor czarny 163070
Producent: Elita
Cena: 317,00 zł 331,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium