Producenci

Można powiedzieć, że szafki pod umywalkę to najczęściej kupowane meble łazienkowe. Nic w tym dziwnego, bo są niezwykle funkcjonalne i pozwalają wykorzystać przestrzeń pod umywalką na przechowywanie potrzebnych w łazience kosmetyków. W dodatku szafki podumywalkowe pozwalają w estetyczny sposób zagospodarować przestrzeń pod umywalką, zasłaniając rury, odpływy, wężyki i wszystko to, co tam musi się znaleźć.

Szafki pod umywalkę mogą przy okazji pełnić również rolę dekoracyjną. Nie od dziś wiadomo, że producenci wręcz prześcigają się w ofertach coraz to nowych modeli szafek pod umywalkę. Podążają za trendami wnętrzarskimi i proponują nam szafki łazienkowe, które są do nich doskonale dopasowane. Większość z nich to szafki podwieszane, dzięki czemu utrzymanie czystości pod nimi nie stanowi najmniejszego problemu.

Szafki wiszące

Wiele osób chętnie sięga po szafki łazienkowe wiszące. Te z lustrem chętnie wieszają nad umywalką, a te większe, z pełnymi drzwiczkami obok niej, nad pralką czy zabudową wc. Dzięki temu mogą stworzyć użyteczne miejsce do przechowywania, nie tracąc jednocześnie miejsca na podłodze. To zabieg szczególnie chętnie stosowany w małych łazienkach, gdzie dobry plan wnętrza łazienki jest najważniejszy.

Słupki łazienkowe

Słupki łazienkowe to obok szafek pod umywalkę najczęściej spotykany w łazienkach model szafki. Są smukłe i wysokie, dzięki czemu mieszczą się swobodnie nawet w niewielkich wnętrzach łazienek. Taki słupek łazienkowy można powiesić pomiędzy umywalką a wanną czy kabiną prysznicową, gdzie będzie pełnił rolę podręcznego schowka na różne potrzebne w łazience utensylia.

Producenci mebli łazienkowych proponują słupki łazienkowe w wielu różnych rodzajach. Jedne mają całe wnętrze wypełnione półkami, w innych znajdziemy szufladki, a w jeszcze innych kosz na brudną bieliznę. Wybór modelu zależy od naszych potrzeb, ale przy takiej różnorodności z pewnością uda się znaleźć ten, który najlepiej pasuje do wnętrza naszej łazienki.

Szafki pod umywalkę

Część dostępnych modeli wyposażona jest w drzwiczki, a także w możliwość regulowania wysokości półek, a do niektórych dołączany jest reling. Mają Państwo też możliwość wyboru szafek pod umywalki zarówno stojące, jak szafki pod umywalki podwieszane podwieszane, wedle osobistych preferencji. W przypadku szafek podwieszanych umożliwiamy kompletowanie z dwiema lub czterema nóżkami ze wskazanej serii. Dla ułatwienia w opisach poszczególnych szafek wskazujemy też model umywalki, pozwalające stworzyć komplet stworzony z szafki podumywalkowej z umywalką. Ponadto szeroki wybór szafek o kuszących kolorach, najróżniejszych wymiarach, nowoczesnych wzorach, a w dodatku wykonanych z najwyższej jakości materiałów, umożliwia dopasowanie oferowanych przez nas mebli łazienkowych do każdego pomieszczenia.

Wymiary szafek podumywalkowych:

- szafka pod umywalkę 160 cm
- szafka pod umywalkę 140 cm
- szafka podumywalkowa 120 cm
- szafka podumywalkowa 100 cm
- szafka podumywalkowa 80 cm
- szafka podumywalkowa 60 cm
- szafka podumywalkowa 50 cm

Rodzaje szafek podumywalkowych:

- szafka podumywalkowa wisząca
- szafka podumywalkowa stojąca
- szafka pod umywalkę podwieszana

- szafka pod umywalkę nablatowa

Te cechy gwarantują Państwu też wysoką trwałość, a co z tego wynika – pozwolą Państwu cieszyć się długim okresem użytkowania. Szanujemy także Państwa postawy i poglądy, dlatego w naszym sklepie dostępny jest też asortyment, podczas którego produkcji zachowywane są zasady poszanowania środowiska. Poprzez wybór takich produktów mogą Państwo wesprzeć producentów, troszczących się o przyrodę i zachowania ekologiczne.

Szafki podumywalkowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium