Producenci

Wanna wolnostojąca narożna

Wanna wolnostojąca narożna

Wanna wolnostojąca narożna to relatywnie nowy produkt na rynku. Rozwiązanie będące kompromisem pomiędzy wanną narożna a wolnostojącą. Wanna wolnostojąca montowana w rogu zajmuje zdecydowanie mniej miejsca niż, klasyczna wolnostojąca wanna. 
Cechą charakterystyczną jest to, iż wanna przylega do dwóch przyprostokątnych ścian zostawiając z dostępem front i jeden bok. Wanna o tyle ciekawa, iż pomimo oszczędności miejsca, użytkownik nie traci komfortu z długich kąpieli.

Wanna stojąca narożna - jaką wybrać 

Polska firma Massi posiada w ofercie wannę narożną Wall - to uznana już kolekcja na polskim rynku, która doczekała się właśnie wersji wolnostojącej narożne. Wanna występuję w jednym wymiarze tj 170 cm. Wanna narożna Massi Wall, jak każda wanna wolnostojąca narożna występuję w dwóch orientacjach prawej i lewej. Podczas zamawiania warto stronie wanny poświęcić dłuższą chwilę by uniknąć błędu. 

Popularne wanny wolnostojące narożne:

  • Corsan Intero Wanna wolnostojąca narożna 160x74 cm z półką, prawa E-240L
  • Alanad AD Upsala wanna wolnostojąca przyścienna narożnikowa 160x75 cm, z przelewem kolor biały wersja prawa AWW-009-160ZP-P
  • Massi Wall 170 wanna wolnostojąca narożna 170x80cm z przelewem, akrylowa kolor biały wersja lewa MSWA-6815B170LB

Corsan - polska firma posiada w ofercie jeden z bardziej popularnych modeli tj. Corsan Intero. Wanna występująca w dwóch wymiarach: 

Prócz długości możemy wybrać pomiędzy wanną posiadającą cienki rant lub posiada półkę. Półkę tj. szeroki rant możemy wykorzystać jako powierzchnię użytkową lub przestrzeń do montażu baterii otworowej. Wanny Intero posiadają otwór przelewowy. 

Narożna wanna wolnostojąca AD

Alanad to firma relatywnie młoda, która staję się coraz bardziej popularna. Ciekawostką jest dopasowanie nazwy każdej wanny AD do nazwy lodowca. Wanna AD narożna występuję w kolekcji Upsala. To 6 modeli narożnych wanien wolnostojących dostępnych już od najmniejszych wymiarów 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium