Showroom Topsanit.pl - Kraków - Zabłocie

Topsanit.pl to nie tylko sklep internetowy z ofertą wyposażenia łazienki, kuchni i grzejnikami. W naszej siedzibie na ul. Na Dołach 8 w Krakowie przygotowaliśmy dla Was Showroom, w którym zobaczycie ekspozycje najpopularniejszych produktów, producentów z naszej oferty, a nasi doświadczeni handlowcy pomogą w wyborze odpowiednich produktów i przygotują atrakcyjną ofertę.

 

Naszą mocną stroną są niskie ceny ... i chcemy, żeby tak pozostało! W siedzibie Topsanit.pl zamówicie produkty w cenach z strony internetowej sklepu, a przy kompleksowych zamówieniach zaoferujemy dodatkowy rabat.

 

Co zobaczysz na ekspozycji Topsanit.pl w Krakowie?

Postaraliśmy się o szeroki przekrój naszej oferty! Na ekspozycji w Krakowie zobaczycie:

  • Kabiny prysznicowe Novellini i New Trendy,
  • Wanny Novellini, Besco, Corsan,
  • Baterie Kohlman, Paffoni, Emmevi i inne,
  • Ceramikę (umywalki, miski WC) Artceram, Massi, Cersanit, Laufen, Cerastyle, Elita
  • Grzejniki Terma, Zehnder, Imers, Termal, Stelrad,
  • Meble łazienkowe Elita
  • wzorniki kolorów/materiałów producentów m.in. Roca (materiał Stonex - brodziki Terran, Aeron, Helios), Terma, Instal Projekt, Zehnder, Purmo, Varioterm
  • i wiele innych produktów, bo Showroom Topsanit.pl jest na bieżąco zmieniany i aktualizowany!

 

 

 

Showroom Topsanit.pl mieści się w Krakowie, na Zabłociu - ul. Na Dołach 8 (tuż przy ul. Klimeckiego, Dekerta).

Nie martw się o miejsce do parkowania! Przed lokalem można swobodnie zaparkować, bo zadbaliśmy o parking tylko dla naszych Klientów. 

 

 

 

 

Poniedziałek – Piątek : 10-18

#12 307 26 20 Infolinia telefoniczna

e-mail: sklep@topsanit.pl

Adres:

Topsanit.pl

ul. Na Dołach 8

30-704 Kraków

 


 

#showroom Topsanit w Krakowie #baterie Kohlman na ekspozycji w Krakowie #kabiny New Trendy na ekspozycji w Krakowie #kabiny Novellini w Krakowie #wanna Calos na ekspozycji w Krakowie #artceram na ekspozycji w Krakowie #meble elita na ekspozycji w Krakowie #elita lofty na ekspozycji w Krakowie #laufen pro na ekspozycji w Krakowie #wanna massi wall na ekspozycji w Krakowie #massi decos na ekspozycji w Krakowie #paffoni ringo na ekspozycji w Krakowie #umywalki massi na ekspozycji w Krakowie #zehnder charleston na ekspozycji w Krakowie #zehnder charleston technoline na ekspozycji Kraków #terma hex na ekspozycji Kraków #termal świetlik na ekspozycji w Krakowie #new soleo na ekspozycji w Krakowie #elita look na ekspozycji w Krakowie #cersanit crea na ekspozycji w Krakowie #stelrad vertex plan na ekspozycji Kraków #cerastyle na ekspozycji Kraków #terma vipera ekspozycja kraków #terma easy ekspozycja kraków #terma black crocodile kraków #terma wzornik kolorów kraków #imers cubic na ekspozycji kraków

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium