Kabiny prysznicowe półokrągłe

Kabiny oferowane przez Topsanit.pl to gwarancja jakości. Jedną z najbardziej popularnych wersji są kabiny półokrągłe. Stanowią dobrą propozycję dla osób nieposiadających dużych łazienek. Topsanit.pl proponuję kabiny najlepszych i sprawdzonych producentów takich jak New Trendy, Besco, Novellini, RocaRavak i wielu innych. Rozwiń »
Kabiny oferowane przez Topsanit.pl to gwarancja jakości. Jedną z najbardziej popularnych wersji są kabiny półokrągłe. Stanowią dobrą propozycję dla osób nieposiadających dużych łazienek. Topsanit.pl proponuję kabiny najlepszych i sprawdzonych producentów takich jak New Trendy, Besco, Novellini, Roca, Ravak i wielu innych.

Wymiary kabin prysznicowych półokrągłych:

- kabiny prysznicowe półokrągłe 90x90
- kabiny prysznicowe półokrągłe 80x80
- kabiny prysznicowe półokrągłe 80x90
- kabiny prysznicowe półokrągłe 80x100
- kabiny prysznicowe półokrągłe 100x80
- kabiny prysznicowe półokrągłe 100x100
- kabiny prysznicowe półokrągłe 120x80

Rodzaje kabin prysznicowych półokrągłych:

- kabiny prysznicowe półokrągłe z brodzikiem
- kabiny prysznicowe półokrągłe bez brodzika
- kabiny prysznicowe półokrągłe przyścienne
- kabiny prysznicowe półokrągłe jednoskrzydłowe

Kabiny możemy montować zarówno na brodziku jaki i bezpośrednio na posadzce. Kabiny dostępne są w różnych wypełnianiach szkła lecz zdecydowanie najbardziej popularne są kabiny ze szkłem przeźroczystym. Wiele kabin prysznicowych pokrytych jest powłoką ułatwiającą czyszczenie, nazywa się ona różnie np. Maxi Clean, Easy Clean czy Activ Shield.

Ważnym aspektem na który warto zwrócić uwagę jest grubość szkła jaka jest zastosowana. Dostępne są kabiny ze szkłem o grubości 4 mm do nawet 8mm w przypadku producenta New Trendy. Półokrągłe kabiny występują w różnych wariantach drzwi, drzwi uchylne zabierają więcej miejsca w łazience lecz oferują dogodniejszy dostęp do wnętrza kabiny. Drzwi przesuwne są dobrym wyborem do mniejszych łazienek lecz oferują węższą szerokość wejścia do kabiny. Zwiń »

Kabiny półokrągłe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium