Producenci

Idealne kabiny prysznicowe od znanych producentów: Besco, Koło, Novellini i New Trendy

Kabiny prysznicowe wolnostojące czy z brodzikiem dają poczucie większej higieny niż wanny. Z uwagi na mniejsze zużycie wody są również rozwiązaniem bardziej ekonomicznym. Kiedyś montowane w łazienkach o ograniczonej przestrzeni aktualnie stały niemal niezbędnym wyposażeniem każdego pomieszczenia kąpielowego.

Ciekawe rozwiązania dla kabin prysznicowych

Na rynku dostępne są różne modele, a swój wybór powinniśmy zacząć od określenia typu kabiny. Kabina półokrągła, kabina kwadratowa czy też może kabina prysznicowa prostokątna umożliwia montaż praktycznie w każdych warunkach. Aspektem na który warto zwrócić uwagę jest grubość szkła na rynku są dostępne kabiny prysznicowe o szkle 8 mm, lecz bez trudu można znaleźć rozwiązania o grubości 4mm. Oczywiście im grubsze szkło tym mniejsze ryzyko uszkodzenia szklanych ścianek. Producenci często oferują kabiny prysznicowe z powłoką ułatwiającą czyszczenie, nazywa się ona różnie dla przykładu w firmie New Trendy to powłoka Easy Clean, Roca to powłoka Maxi Clean a Besco - ProClean.

Rodzaje kabin prysznicowych:

- kabiny prysznicowe z brodzikiem
- kabiny prysznicowe bez brodzika
- kabiny prysznicowe z hydromasażem
- kabiny prysznicowe półokrągłe
kabiny prysznicowe prostokątne
- kabiny prysznicowe szklane
kabiny prysznicowe walk in
kabiny prysznicowe wolnostojące

Wymiary kabin prysznicowych:

- kabiny prysznicowe 80x100
- kabiny prysznicowe 70x70
- kabiny prysznicowe 90x90
- kabiny prysznicowe 80x80
- kabiny prysznicowe 60x60
- kabiny prysznicowe 120x90
- kabiny prysznicowe 70x90
- kabiny prysznicowe 70x100

W zależności od typu kabiny możemy wyróżnić kabiny prysznicowe z brodzikiem lub bez brodzika. W drugim przypadku do kabiny należy dobrać odpowiedni pod względem wymiarów i wydajności odpływ prysznicowy. Solidnymi odpływami są produkty polskiego producenta Kesmet w całości wykonane ze stali nierdzewnej ze zintegrowanym syfonem. Rozwiązaniem minimalistycznym jest propozycja Viegi i syfonu Advantix dającego elastyczność w dopasowaniu szerokości w zakresie od 30 do 120 cm. W asortymencie Topsanit.pl można znaleźć uznanych na polskim rynku producentów kabin prysznicowych takich jak: New Trendy, Sanplast, Besco, Ravak, a także kabiny prysznicowe Roca i Novellini.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium