Odpływ kabiny prysznicowej

Odpływy prysznicowe liniowe to aktualnie często wykorzystywana alternatywa brodzika. Oferowane przez Topsanit.pl odpływy liniowe są różnej długości, na uwagę z pewnością zasługuję odpływ liniowy Viega Advantix Vario, którego długość możemy ustalić w zakresie od 30 do 120 cm. Rozwiń »
Odpływy prysznicowe liniowy to aktualnie często wykorzystywana alternatywa brodzika. Oferowane przez Topsanit.pl odpływy liniowe są różnej długości, na uwagę z pewnością zasługuję odpływ liniowy Viega Advantix Vario, którego długość możemy ustalić w zakresie od 30 do 120 cm.

Rodzaje odpływów prysznicowych:

- odpływ prysznicowy liniowy
- odpływ prysznicowy ścienny
- odpływ prysznicowy kwadratowy
- odpływ prysznicowy podłogowy
- odpływ prysznicowy punktowy
 

Odwodnienia liniowe znanych producentów - m.in. Kesmet, Kessel, ViegaNew Trendy

Pamiętajmy, iż odpływ liniowy montowany jest pod płytkami dlatego jego bezawaryjność powinna być priorytetem. Odpływy liniowe Kesmet to produkty najwyżej jakości. Wykonane w całości ze stali nierdzewnej, ze zintegrowany syfonem oraz możliwością czyszczenia od góry dają nam gwarancje bezawaryjności i spokojnego użytkowania przez wiele lat. Częstą barierą uniemożliwiającą montażu odpływu w podłodze jest wysokość wymagana do jego instalacji. Odpływy mają różne możliwości wypełnienia, największą jednak popularnością cieszą się te wypełnione płytką ceramiczną. Zwiń »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium