Reklamacje transportowe

Reklamacje transportowe i właściwy odbiór towaru 

 

  • Krok 1: Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli  opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki spisanie protokołu szkody, a następnie skontaktowanie się z nami: reklamacje@topsanit.pl lub +48123072620, +48535348038

  •  Krok 2: Jeśli paczka z zewnątrz nie nosi śladów uszkodzenia,przyjmij paczkę.

  •  Krok 3: Poinformuj kuriera, iż zawartość jest delikatna i poproś o obecność w trakcie otwarcia. Jeśli kurier  odmówi pozostania na Państwa wyraźną prośbę, proszę go poprosić o podanie swoich danych oraz nr  telefonu. Niezwłocznie poinformuj o tym Topsanit.pl

  •  Krok 4: W przypadku stwierdzenia szkody zalecamy spisanie protokołu szkody w obecności kuriera.  Pamiętaj zamawiając towary z opcją płatności "za pobraniem" w pierwszej kolejności musisz za nie zapłacić  by móc sprawdzić ich stan.

  •  Krok 5: Gdy przesyłka została odebrana bez zastrzeżeń a uszkodzenie stwierdzili Państwo po odjeździe kuriera, zgłoś reklamację na reklamacje@topsanit.pl Zalecamy również spisanie protokołu szkody, w tym celu skontaktuj się z firmą kurierską i poproś o powrót kuriera. Pamiętaj, spisanie protokołu szkody nie jest obowiązkowe lecz znaczenie upraszcza całą procedurę.

Ważne informację:

Protokół szkody należy spisać zgodnie ze stanem faktycznym zastanej przesyłki. Do każdej przesyłki wysyłanej przez Topsanit.pl dołączana jest informacja w jaki sposób i przy użyciu jakich materiałów została zapakowana dla Państwa przesyłka , tak by ułatwić Państwu właściwe spisanie protokołu szkody .Wszystkie przesyłki wysyłane za pośrednictwem sklepu internetowego Topsanit.pl są ubezpieczone. W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: sklep@topsanit.pl lub telefonicznie: +4812307220 . Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium