Opcje przeglądania
Kategorie
Producent
Cena
  • od
    do

Grzejniki Terma Mantis

Terma Mantis to elegancki grzejnik łazienkowy, którego największą zaletą jest nienachalna estetyka. Delikatnie wygięte żeberka kaloryfera stanowią pewne odstępstwo od standardu, ale nie naruszają fundamentu tradycji. Lekki i uniwersalny projekt przypadnie do gustu szerokiej rzeszy użytkowników. Konsumenci nie powinni mieć również żadnych wątpliwości co do działania grzejnika - jego konstrukcja gwarantuje trwałość i wysoką wydajność.

Dlaczego grzejnik Terma Mantis sprawdza się w niemal każdej łazience?

Jeśli chcesz dostosować model Mantis do swoich potrzeb - czyli w praktyce do wystroju wnętrza łazienki - wystarczy, że wybierzesz właściwy kolor. Możesz zdecydować się nie tylko na będącą swego rodzaju standardem barwę białą, ale i na odcienie ze specjalnej palety Terma. Do tej drugiej kategorii należą kolory (choć bardziej właściwym określeniem byłoby “style”) takie jak stal niechromowana, surowa miedź i podkład cynkowy. Wydaje się, że zmiana odcienia to niewiele, ale każda z powyżej wymienionych wersji ma odmienny charakter. To dzięki istnieniu kilku opcji kolorystycznych grzejnik Terma Mantis może zostać zainstalowany właściwie w każdej łazience. Dostosowanie kaloryfera do wyglądu mebli łazienkowych czy armatury nie będzie stanowiło problemu.

Gwarancja - jakie jej rodzaje obowiązują na grzejnik Terma Mantis?

Osiem lat wynosi gwarancja związana z samym stalowym grzejnikiem - w niej zawiera się również poręka na szczelność, która - chyba nie można tu mieć najmniejszych wątpliwości - jest najważniejsza z punktu widzenia wydajności. Trochę inaczej rzecz się ma z kaloryferem chromowanym - w jego przypadku gwarancja wynosi trzy lata. Zabezpieczeniem objęte są również akcesoria - producent gwarantuje ich poprawne działanie przez dwa lata od daty zakupu.

Grzejniki łazienkowe Terma - najwyższa jakość!

Pozycja firmy Terma na rynku grzejników łazienkowych i dekoracyjnych nie jest przypadkiem. To zasługa pracy zdolnych designerów z Polski i ich ciekawych projektów. Zapraszamy do zapoznania się z ich dziełami!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium