Producenci

Brodziki łazienkowe prostokątne znanych producentów - m.in. Koło, New Trendy, Novellini, RocaSanplast

W ofercie Topsanit znajdują się brodziki prostokątne oraz kwadratowe różnych typów i kolorów. Dzięki temu zarówno miłośnicy rozwiązań klasycznych, jak i nowoczesnych znajdą u nas coś dla siebie. Do pierwszych kierujemy całą gamę brodzików prostokątnych, które montuje się na posadzce. Przeważnie mają one sporą wysokość, a dzięki temu są też głębokie. Rozwiń »
W ofercie Topsanit znajdują się brodziki prostokątne oraz kwadratowe różnych typów i kolorów. Dzięki temu zarówno miłośnicy rozwiązań klasycznych, jak i nowoczesnych znajdą u nas coś dla siebie. Do pierwszych kierujemy całą gamę brodzików prostokątnych, które montuje się na posadzce. Przeważnie mają one sporą wysokość, a dzięki temu są też głębokie. Przykładem może być biały brodzik prostokątny Sanplast B/C o wymiarach 75x110x15. Jego wysokość to 27 cm, a głębokość to 15 cm. Najwyższe są oczywiście brodziki prostokątne z siedziskiem. Ich wysokość wynosi na ogół ponad 40 cm, a głębokość około 25-30 cm. Doskonale sprawdzają się w rodzinach, w których są małe dzieci. Po zatkaniu odpływu mogą bowiem służyć także jako wanienki do kąpania. Ich zalety docenią także osoby starsze, dla których stanie przez kilka minut pod prysznicem może być dość męczące.

Wymiary brodzików prostokątnych:

- brodzik prostokątny 70x90
- brodzik prostokątny 80x90
- brodzik prostokątny 90x80
- brodzik prostokątny 100x80
- brodzik prostokątny 120x80

Modele brodzików prostokątnych do łazienki:

- brodziki prostokątne z siedziskiem
- brodziki prostokątne głębokie

W modelach z siedziskiem mogą natomiast spokojnie usiąść. Miłośnicy najnowszych trendów zapewne zdecydują się na posadzkowy brodzik prostokątny. Zaletą tego typu rozwiązania jest fakt, że z zewnątrz brodzik jest w zasadzie niewidoczny. Montuje się go bowiem na poziomie posadzki. To pozwala na zaaranżowanie prysznica, do którego wchodzi się bez konieczności pokonywania jakichkolwiek barier, np. burty (jak ma to miejsce w przypadku klasycznego brodzika prostokątnego).

Rozwiązaniem pośrednim są niskie brodziki prostokątne takie, jak np. Sanplast B/SPACE 70x100x3. Oferuje on głębokość 3 cm i zarazem jest niewiele wyższy. Dodatkowo istnieje możliwość montażu tego brodzika prostokątnego zarówno na stelażu (wtedy przyjmie on formę klasyczną), jak i bezpośrednio na posadzce. Zwiń »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium