Opcje przeglądania
Producenci

Koło Nova Pro Premium to jedna z najbardziej uniwersalnych kolekcji ceramiki Koło. Polski producent ceramiki łazienkowej wprowadził pierwowzór serii Nova Pro już w '93 roku. Wówczas kolekcja Nova zawierają kilka umywalek z pół postumentami. Aktualnie seria Koło pół postumentami Pro Premium to kilkadziesiąt produktów, w śród nich zestawy szafki z umywalką, miski rimfree czy też wanny prostokątne. 

Wanna Koło Nova Pro Premium

To 8 wanien prostokątnych dostępnych w długościach od 140 do 180. Wannę Koło cechuję wysokiej jakości akryl sanitarny, mnogość rozmiarów i komfortowe wnętrze. Wanna Nova Pro może być zamówiona w wersji 180 cm. Wanna dwuosobowa 180 cm posiada odpływ na środku i dwie wyprofilowane ściany, tak by swobodnie mogły z niej korzystać dwie osoby. Wanna 160 i Wanna 170 występują w dwóch opcjach szerokości 70 i 75 cm. 

Zestaw Meblowy Nova Pro Premium 

Kolekcja szafek z umywalkami w różnych wykończeniach kolorystycznych. Szafki występują w opcjach z szufladami lub drzwiami. Kompletowane są z estetycznymi umywalkami z cienkimi rantami. Każda z umywalek Nova Pro Premium posiada otwór na baterię. 

Toaleta Koło Nova Pro Premium

Seria 3 misek wiszących oraz 3 misek kompaktowych. Miski występują tylko w opcji bezrantowej ( rimfree ). Miski odróżnia od siebie długość, wysokość lub ukryte, lub półotwarte mocowania miski wc. Kompaktowe miski stojące to nowoczesne kompakty przylegające do ściany, zasłaniają swoją konstrukcją rurę odpływową - przez co wygląd kompaktu wc jest bardzo estetyczny. 

 

  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium