Opcje przeglądania
Kategorie

Producent mebli łazienkowych Antado oferuje nie tylko meble łazienkowe, ale również umywalki meblowe, które są idealnie dopasowane do wymiarów oferowanych mebli. Dzięki temu możemy w prosty sposób stworzyć zestaw szafka z umywalką i nie martwić się, że znalezienie odpowiedniego zestawu zajmie nam dużo czasu. Zobaczmy, jakie umywalki oferuje marka Antado.

Małe umywalki meblowe

Właściciele niewielkich łazienek szukają zwykle umywalek o niewielkich rozmiarach. Antado wychodzi im naprzeciw i oferuje umywalki 50 i 60 cm, które doskonale pasują do oferowanych szafek podumywalkowych. Możemy znaleźć umywalki dedykowane do kolekcji mebli np. mebli łazienkowych Luxury, jak i umywalki niezwiązane ściśle z konkretną kolekcją, ale pasujące do mebli z różnych kolekcji marki Antado.

Większe umywalki meblowe

Antado przygotował również propozycję dla właścicieli nieco większych przestrzeni łazienkowych. Z myślą o nich zostały stworzone duże umywalki meblowe oraz podwójne umywalki meblowe, które doskonale wpisują się w stylistykę dużych łazienek rodzinnych. Dzięki ich instalacji z łazienki mogą jednocześnie korzystać dwie osoby, co znacząco usprawnia poranne ablucje i pozwala uniknąć kłótni o to, kto ma teraz wejść do łazienki.

Umywalki meblowe Antado doskonale pasują do kolekcji mebli tej marki. Niektóre z nich, jak umywalki z kolekcji Sycylia, powtarzają asymetrią wyraźnie widoczną na meblach łazienkowych z tej kolekcji.

Umywalki ceramiczne i dolomitowe

W kolekcji umywalek meblowych marki Antado znajdziemy zarówno umywalki ceramiczne, jak i dolomitowe. Wszystkie są wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu niezależnie od wyboru mamy gwarancję, że posłużą nam one przez całe lata. W każdej umywalce znajduje się otwór na baterię, co pozwala nam zainstalować baterie umywalkowe stojące. Patrząc na kolekcję umywalek Antado nie mamy już wątpliwości, że projektant stworzył je z myślą o łazience zgodnej z najnowszymi trendami.


Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium