Antado to polska marka z ponad 30 letnią tradycją, która wchodzi w skład międzynarodowej grupy Coram. Jej produktem flagowym są meble łazienkowe, które wyróżnia nie tylko doskonały design, ale jakość wykonania i różnorodność.

Nowoczesne meble łazienkowe Antado

Antado proponuje wiele różnych kolekcji meblowych, które pasują do łazienek wykończonych w różnych stylach. Zdecydowaną przewagę w ofercie mają meble łazienkowe w nowoczesnym stylu, idealnie wpisujące się we współczesne trendy wnętrzarskie. Prostota formy łączy się w nich z wysoką jakością użytych materiałów i funkcjonalnością.

Na uwagę zasługują szafki podumywalkowe oferowane w wielu różnych rozmiarach. Znajdziemy wśród nich szafki stojące i wiszące, na których można zainstalować jedną lub dwie umywalki. Dzięki różnorodności rozwiązań meble łazienkowe Antado znajdą swoje miejsce zarówno w niewielkiej łazience w bloku, gdzie każdy centymetr ma znaczenie, jak i w pokoju kąpielowym, który ma być urządzony zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi.

Oprócz szafek pod umywalki, Antado proponuje również dopasowane do nich umywalki, ale również inne typy szafek do łazienki. Znajdziemy szafki wiszące oraz wysokie szafki stojące czyli tzw. słupki, dzięki czemu możemy urządzić funkcjonalną łazienkę w jednym stylu.

Meble łazienkowe Antado – różnorodność wzorów i kolorów

Kolekcje mebli łazienkowych Antado zwracają na siebie uwagę nie tylko różnorodnością wzorów, ale i kolorów. Znajdziemy w niej białe meble łazienkowe, doskonałe do wnętrz minimalistycznych, ale również szare meble łazienkowe, nadające łazienkom mniej sterylnego wyglądu. Antado proponuje również meble z frontami drewnianymi, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom klasyki w nowoczesnej odsłonie.

Wybierając meble łazienkowe Antado możesz mieć pewność, że to produkty najwyższej jakości, która wynika z wieloletniego doświadczenia. Sukcesy tego producenta nie tylko w Polsce, ale również na rynku międzynarodowym, są tego najlepszym dowodem.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium