Producenci

Kabiny Modena

Kabina prysznicowa czy wnęka prysznicowa z drzwiami? A jeśli kabina, to jaka? Takie przemyślenia ma większość osób planujących remont lub urządzenie łazienki. Nic w tym dziwnego, bo oferta producentów jest tak ogromna, że można czuć się zagubionym. Warto jednak w tym gąszczu różnych kabin i drzwi prysznicowych zwrócić uwagę na kabiny prysznicowe New Trendy Modena.

 

Kabiny i drzwi prysznicowe Modena

W serii Modena znajdziesz kabiny i drzwi prysznicowe w wielu różnych rozmiarach. Producent rozumie, że każda łazienka jest inna i w związku z tym oferuje zarówno małe kabiny prysznicowe kwadratowe, większe prostokątne oraz drzwi do prysznica o różnych szerokościach. Dzięki temu kabina prysznicowa Modena może znaleźć się w każdej łazience, niezależnie od jej rozmiarów.

Wybór zależy oczywiście od miejsca, w którym ma zostać ustawiona kabina. Jeśli mamy wnękę prysznicową, to naturalnym wyborem będą drzwi prysznicowe dopasowane do jej wymiarów. Jeśli wnęki nie mamy i chcemy ustawić kabinę prysznicową w jednym z narożników łazienki, to warto wybrać takie miejsce, w którym będzie można zainstalować kabinę jak największych rozmiarów. Kąpiel w małej kabinie nie należy do najprzyjemniejszych, szczególnie jeśli mamy nieco większe gabaryty.

Kabina prysznicowa Modena – dla minimalistów i nie tylko

Przeglądając kabiny New Trendy Modena warto zauważyć, że są to kabiny bardzo delikatne z wyglądu. Przejrzyste szkło hartowane jest bardzo minimalistyczne, a boczne listwy mocujące, również niemal niewidoczne, sprawiają, że jest to kabina niezwykle stylowa i elegancka. Będzie pasować nie tylko do łazienek typowo minimalistycznych, ale sprawdzi się też w innych nowoczesnych aranżacjach.

Warto jednak pamiętać, że te kabiny, choć wyglądają na delikatne, to są niezwykle trwałe. Szkło tylko daje wrażenie delikatności, a w rzeczywistości jest to szkło hartowane grube na 8mm i gotowe długo spełniać swoją rolę. Producent daje na nie 5 lat gwarancji, co jest najlepszym dowodem na wysoką jakość produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium