Opcje przeglądania
Kategorie
Producenci

Kabiny New Trendy Luxia

Wykańczanie łazienki często wymaga wielu kompromisów. Zwykle w łazienkach nie ma zbyt wiele miejsca, stąd też i problemy z dobraniem wszystkich elementów wyposażenia, by łazienka była funkcjonalna, a przy tym w dodatku ładna i nowoczesna. Przy takich dylematach warto spojrzeć na kabiny prysznicowe marki New Trendy, a szczególnie kabinie Luxia.

 

Kabina prysznicowa Luxia – nazwa mówi sama za siebie

Jak sama nazwa wskazuje, kabina prysznicowa Luxia to kabina luksusowa. Na tę cechę składa się kilka elementów. Jest to kabina marki New Trendy, co już samo w sobie czyni z niej kabinę wartą zakupu, ze względu na świetny design i doskonałą jakość. To jednak nie wszystko. Kabina Luxia jest potwierdzeniem tezy, że mniej znaczy więcej. Nie ma tutaj niczego, co dawałoby wrażenie, że jest znajduje się w tej kabinie przypadkowo. Wszystko jest zaprojektowane z pomysłem i ma do spełnienia określoną funkcję. Nawet profile będące wykończeniem drzwi do kabiny są nie tylko dekoracją, ale również uchwytem. Zostały tak wyprofilowane, żeby można je było chwycić i w ten sposób otworzyć kabinę.

Kabina prysznicowa Luxia – luksus nawet w niewielkiej łazience

Kabiny z serii Luxia to kabiny półokrągłe. Kabiny o takim kształcie są zwykle traktowane po macoszemu i przez niektórych projektantów wnętrz uważane za kabiny niewarte uwagi. W przypadku kabin Luxia jest to jednak bardzo krzywdzące stwierdzenie, bo świetny design idzie tutaj w parze z wymiarami pozwalającymi na jej montaż nawet w niewielkiej łazience w bloku. Jest to zatem kabina, którą warto wybrać, jeśli wymiary łazienki nie są zbyt duże, ale nawet na tak niewielkiej przestrzeni chcemy mieć wygodną i luksusową kabinę prysznicową.

Kabiny Luxia są dostępne zarówno w wersji symetrycznej, jak i asymetrycznej. Warto zwrócić uwagę szczególnie na to drugie rozwiązanie. Wybór takiej kabiny sprawdza się szczególnie w łazienkach podłużnych, w których jednak zwyczajna kabina prostokątna byłaby zbyt duża. Asymetryczna kabina prysznicowa Luxia jest tutaj lepszym wyborem i pozwoli uzyskać większą przestrzeń w trakcie kąpieli, a jednocześnie nie zmniejszy funkcjonalności wnętrza łazienki.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium